Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zwyrodnienie stawów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zwyrodnienie stawów

    cześć

    jak złagodzić ból przy zwyrodnieniach stawów.. .?

  • #2
    Różni ludzie lubią stosować różne rzeczy, musisz sprawdzić, czy bardziej pasują Ci tabletki czy ampułkostrzykawki. Na mnie zdecydowanie lepiej działają te drugie Najczęściej zamawiam sobie te- , bo z tych co stosowałam do tej pory, to te wydają mi się najbardziej skuteczne. A ból przy zwyrodnieniach stawów potrafi być okropny i niestety wiem coś o tym...

    Komentarz


    • #3
      Moją babcię, która jako jedyna w rodzinie na to chorowała, najpierw starano się leczyć maściami sterydowymi, które najskuteczniej działają przy łagodniejszych chorobach stawów. Wystarczały na bardzo krótko i zostawiały tłuste warstwy na skórze, czego babcia nie lubiła. Potem kolejni lekarze przepisywali jej najróżniejsze leki doustne ze sterydami i bez nich, ale żaden nie dawał odczuwalnych rezultatów. Babcia cały czas się męczyła, więc gdy okazało się, że Ketonal i jego odmiany będzie dostępny bez recepty, natychmiast zasugerowaliśmy to lekarzowi, do którego ostatecznie trafiła babcia, a on przyznał, że to może zadziałać. Od tego czasu kupuję babci Ketonal Active w: i faktycznie, przestała się uskarżać na ciągły ból i wreszcie przesypia całą noc. Dla nas i dla niej to bardzo dużo, bo już nie wiedzieliśmy, jak jej pomóc.

      Komentarz


      • #4
        Ja mam trochę inne pytanie, ale również związane ze stawami. Ktoś z was cierpiał na rwę ramienną? Powstaje ona zazwyczaj w wyniku zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego, dyskopatii czy neuropatii nerwu obwodowego. Natomiast to, czym się charakteryzuje, to ból w okolicy karku, promieniującym wzdłuż całej kończyny górnej oraz do klatki piersiowej i pleców. Tutaj jest artykuł, gdzie możecie przeczytać na ten temat . Co wy stosowaliście, aby pozbyć się tych dokuczliwych dolegliwości?

        Komentarz

        Pracuję...
        X