Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukasz hydraulika z Katowic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukasz hydraulika z Katowic?

    Jeżeli szukasz hydraulika to na tej stronie znajdziesz profesjonalistów z tej branży.

  • #2
    Natomiast, gdyby ktoś potrzebował namiar na dobrego i solidnego hydraulika z Warszawy, to zdecydowanie warto odezwać się do

    Komentarz


    • #3
      Wszędzie człowiek trafia na reklamy. Jak przed nimi uciec?

      Komentarz


      • #4
        Ostatnio miałam wprawdzie problemy ze zlewem w kuchni, ale na szczęście problem rozwiązał wujek, który się trochę na tym zna.

        Komentarz


        • #5
          Ja na szczęście z drobnymi naprawami hydraulicznymi sobie radzę, ale kiedy moje szambo mocno się rozszczelniło, miałam strach w oczach, że już o unoszącym się wokół domu zapachu nie wspomnę. Nie było innego wyjścia i musiałam na szybko znaleźć nowy zbiornik. Skusiłam się na ofertę i w końcu śpię spokojnie. Kupiłam solidny produkt z 5-letnią gwarancją, wobec czego jestem bardzo zadowolona.
          Ostatnio edytowany przez Sandra44; 22.09.2015, 00:16.

          Komentarz


          • #6
            Ja jestem z Katowic i często lokalne ogłoszenia z usługami wyszukuję na - moim zdaniem to dobry sposób, by znaleźć usługi z Katowic i nie płacić za dojazd ekipy.

            Komentarz


            • #7
              Najlepszy hydraulik

              Jeśli chodzi o naprawdę dobrego hydraulika to polecam pana Jarka: wymienił nam całą instalację, u naszej sąsiadki dokonywał drobnych napraw. To prawdziwy fachowiec! A w dodatku prowadzi pogotowie hydrauliczne

              Komentarz


              • #8
                Ja zazwyczaj szukam fachowców na stronach z ogłoszeniami.

                Komentarz

                Pracuję...
                X