Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z lampami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sklep z lampami

    Witam.

    Szukam dobrego sklepu z lampami do mieszkania. Możecie mi coś doradzić w tej kwestii? Ostatnio trafiłem na taką ofertę ale chciałbym mieć więcej ich do wyboru....

  • #2
    Zależy w jakim stylu bo jak na przykład lubisz takie klimaty trochę retro, meble w stylu antyków itd to mogą spodobać Ci się . Tyle tylko, że nie do każdego wnętrza będą pasować.

    Komentarz


    • #3
      Uważam, że ładne lampy można znaleźć nawet w sklepie ikea. Sądzę, że warto się tam wybrać w wolnej chwili.

      Komentarz


      • #4
        W tym sklepie można kupić różne lampy Sprzedają również takie podłogowe, a nie wszędzie można takie dostać.

        Komentarz


        • #5
          A lampy led? Myślę, że ledy są spoko, zwłaszcza w takiej regulowanej oprawie dekoracyjnej - myślicie, że w zwyczajnym sklepie z lampami znajdę coś takiego?

          Komentarz


          • #6
            Dużo jest ich w Google...

            Komentarz


            • #7
              Nie znam takich sklepów, ale właśnie w sieci powinno być ich niemało.

              Komentarz


              • #8
                Ja lampy kupowałam w Leroy Merlin, bo był tam spory wybór.

                Komentarz


                • #9
                  Nie tylko lampy ale i wiele elementów wystroju domu kupuję w sklepie internetowym . Głównie jednak te większę meble do wyposażenia domu. Jest tam bardzo duży wybór i przede wszystkim są bardzo ciekawe produkty.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja polecam Castorame. Mają ogromny wybór wszelkiego rodzaju lamp i ceny też są niezłe

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X