Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie pożyczyć auto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie pożyczyć auto?

    Zastanawiam się w jakiej firmie w okolicach warszawy mogę wypożyczyć samochód. Potrzebuję na kilka dni i nie mam pojęcia, wyczytałem gdzieś coś o firmie co powiecie?

  • #2
    Na darmowych ogłoszeniach jest o to ci może chodzi?

    Komentarz


    • #3
      Sprawdź na JupiCar. Tam na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni samochód.

      Komentarz


      • #4
        Właśnie też będę musiał na jeden dzień pożyczyć samochód. Oddaję auto do , a jednak samochód jest mi na stałe bardzo potrzebny.

        Komentarz


        • #5
          Sprawdź ofertę jaką ma z tego co kiedyś czytałam na ich stronie to pamiętam, że mają do wypożyczenia ciekawe auta miejskie w konkurencyjnych cenach. Na stronie wypożyczalni znajdziesz szczegółowy cennik.

          Komentarz


          • #6
            Patinka dobrze radzi. Posłuchaj się jej.

            Komentarz


            • #7
              My się dzisiaj wybieramy ze znajomym . Bardzo mu się to auto spodobało i nie ma już ochoty wypożyczać samochodu. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie w porządku i będzie mógł w końcu swobodnie jeździć

              Komentarz


              • #8
                Ja nie korzystałam jeszcze z żadnych wypożyczalni samochodów więc na dobrą sprawę nie wiem jak działają. Ale za to miała okazję wynajmować auto w salonie forda . Wszystko tam poszło szybko i łatwo więc może też tam spróbujecie?

                Komentarz


                • #9
                  Każde miasto ma swoje wypożyczalnie samochodów, wiec nie ma co się oglądać na inne miasta. Inne miejsce inne stawki. Ja ostatnio znalazłam super ofertę, którą ma FatCar. Możecie u nich już od 55zł za dzień wynająć samochód. Rezerwować je można 24/7 i jest jeszcze opcja podstawienia auta gdzie tylko chcecie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja szukam jakieś taniej wypożyczalni aut w szczecinie, możecie coś polecić?

                    ______________________________

                    Komentarz


                    • #11
                      Zastanówcie się, czy nie warto popytać o takie rzeczy znajomych. Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie

                      Komentarz


                      • #12
                        Cześć wszystkim forumowiczom. Ja właśnie pozukuję jakiejś naprawdę sprawdzonej firmy z częściami do aut. Najlepiej, żeby działała na terenie Katowic lub po prostu województwa śląskiego. Zależy mi bowiem na tym, żeby zobaczyć daną część na własne oczy przed kupnem. Dlatego też szeroko pojęta sprzedaż online raczej nie wchodzi w grę i wolałbym korzystć z firm na miejscu w Katowicach bądź miejscowościach oklicznych.

                        Z tego co póki co wyszperałem w necie, całkiem spoko ofertę wydaje się mieć firma Co ciekawe, oferują nawet dojazd do Klienta z częściami i mobilną myjnię. Nie ukrywam, że byłoby to naprawdę dość ciekawe rozwiązanie dla mnie Czasami też przydałoby się auto zastępcze i tam właśnie oferują wynajem aut, więc wydaje się to być dość ciekawym rozwiązaniem. Nie wspominając już nawet o skupie aut używanych

                        Czy znacie może jeszcze jakieś firmy, który oferują tak szeroki zakres usług? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju pordy i sugestie w tym obszarze tematycznym
                        Ostatnio edytowany przez Demonkey; 13.10.2017, 20:10.

                        Komentarz


                        • #13
                          JA słyszałam, że za niedlugo będzie można "wynajmować auto" niemal jak mieszkanie. Fajna opcja

                          Komentarz


                          • #14
                            Jeżeli podróżujecie samolotami to wiecie, że raczej nie ma problemów z wynajęciem samochodu na lotnisku Jednak mimo wszystko warto zadbać o wcześniejszą rezerwacje. Wtedy bedziecie mieli pewność że dostaniecie taki model jaki chcecie oraz, że będziecie mieli bardzo dobrą cene. Zobaczcie sobie jak to wygląda w firmie Możecie sobie zamówić auto właśnie prosto na lotnisko

                            Komentarz


                            • #15
                              Zależy z jakiego miasta jesteś, jest wiele wypożyczalni, które mają infolinię 24 h na dobę.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X