Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ulubiona kawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ulubiona kawa

    Czy macie jakąś ulubioną kawę, bez której nie wyobrażacie sobie dnia? U mnie z domu zawsze musi być obecna . Przyrządzanie jej to prawdziwy rytuał. Najpierw mielenie, potem zaparzanie. Ma mocny i wyrazisty smak, a co najważniejsze od razu stawia na nogi.

  • #2
    Nie mam ulubionej kawy. Żadna nie zadziałała na mnie w taki sposób, żebym nie wyobrażał sobie bez niej życia.

    Komentarz


    • #3
      Piję kawę rozpuszczalną z pianką i marka nie stanowi specjalnie różnicy.

      Komentarz


      • #4
        Najlepsza jest kawa z ekspresu.

        Komentarz


        • #5
          Ja uwielbiam kawę w każdej postaci, każdy rodzaj, kawosz ze mnie i tyle. Teraz zastanawiam się nad zakupem ekspresu, czytam ten artykuł i zastanawiam się nad marką - jaką polecacie? Na kapsułki nie chcę, bo to sama chemia... Mam tak z tysiąc złotych na ten zakup.

          Komentarz


          • #6
            Ja też najbardziej lubie kawe z expresu

            Komentarz


            • #7
              zgadzam się kawa musi być z expresu a najwspanialszy jest jej aromat

              Komentarz


              • #8
                Wcale nie musi być z ekspresu. Wystarczy jeśli posiadamy młynek i zaparzacz do kawy - ja bardzo lubię taką kawę.

                Komentarz


                • #9
                  Nie mam swojego ulubionego rodzaju kawy. Zazwyczaj piję kawę po to żeby się po prostu obudzić i robię to w pracy gdzie zależy mi głównie na tym, żeby ją szybko zrobić i wypić i żeby mnie postawiła na nogi. Zazwyczaj piję rozpuszczalną, gdyż jest mi tak po prostu wygodniej. Jak jestem w domu to dodaję do niej mleko oraz trochę kakao lub cynamonu dla smaku. W lato z kolei budzę się kawą mrożoną, daje mi większego kopa i więcej energii niż gorąca.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja uwielbiam CafeLatte i mogę pić ją na okrągło.


                    Komentarz


                    • #11
                      Nie wiem dlaczego, ale latte smakuje mi na stacjach benzynowych,s zczególnie tam, gdzie jest samoobsluba i samemu robi się kawę.

                      Komentarz


                      • #12
                        Uzależniona od kawy to ja nie jestem i życie sobie bez niej wyobrażam, ale zwyczajnie bardzo lubię zapach kawy w ziarnach (każdej) a pić uwielbiam Inkę
                        To wprawdzie taka kawa nie kawa, kawa dla dzieci jak to mówi moja babcia, ale kocham ten smak i aromat, szczególnie w połączeniu z mleczkiem i cukrem do śniadania.
                        Od czasu do czasu lubię wypić latte z dużą warstwą mleka i obowiązkowo z sosem miętowym, takim do kaw. Mniam, mniam

                        Komentarz


                        • #13
                          Poczytajcie sobie słyszałem że to bardzo dobre rozwiązanie, sam zamierzam zamienić kawę zwykłą na zieloną

                          Komentarz


                          • #14
                            To zależy jaką kawę lubisz, ale na stacjach, to raczej nie licz na super jakość. Podobnie w popularnych fast food. Kawę można robić samemu korzystając z młynka, lub ekspresu, tylko ekspres, to trochę większy wydatek

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja piję kawę z ekspresu. Moja ulubiona to lavazza.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X