Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczoteczki elektryczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szczoteczki elektryczne

    Jakie szczotki elektryczne do mycia zębów są naprawdę najlepsze? waham się między soniczną a rotacyjną jeszcze dla dzieci myślę kupić, wybór spory nie wiadomo na co się zdecydować a ceny w sumie podobne także na to aż tak bardzo nie patrzę.

  • #2
    Tu jest całkiem niezły ranking: Do tego masz od razu posegregowane według półek cenowych. Osobiście wolę Oral-B, nie stać mnie na solidną szczoteczkę soniczną. Dla szkrabów w sumie taki Oral-B też się nada, bo dokupi się do niego mniejsze główki z delikatnym włosiem i można korzystać razem z pociechami, przynajmniej pod nadzorem, jak są jeszcze małe.

    Komentarz


    • #3
      Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...

      Komentarz


      • #5
        Przywiązuję dużą wagę do wysokiej jakości szczoteczek, dlatego mam w planach zakup Ma 5 programów pracy, mocny akumulator i elegancki wygląd. Nie tylko bardzo dobra ze świetnymi parametrami, ale też pod względem desingu bardzo mi się podoba.

        Komentarz


        • #6
          ja mam oral-b by braun i jest naprawde super

          Komentarz


          • #8
            Chyba lepiej jakąś porządną kupić, a nie w markecie spożywczym.

            Komentarz


            • #9
              W razie gdyby ktoś nadal miał problem, czy wybrać szczoteczkę soniczną czy elektryczną to polecam artykuł ;-)

              Komentarz

              Pracuję...
              X