Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konstrukcje stalowe - jaka firma?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Konstrukcje stalowe - jaka firma?

    Hej. Zastanawiam się ostatnimi czasy nad wyborem jakiejś sprawdzonej firmy od konstrukcji halowych. Czy możecie mi coś z tego obszaru polecić? Co byście powiedzieli np. o takiej firmie ?

  • #2
    Jedynymi konstrukcjami z jakimi miałam do czynienia były . Pojawiły się w moim ogrodzie przy okazji budowy ogrodu zimowego i przyznaje, że wyglądają pięknie. Od dłuższego już czasu cieszę się pięknymi roślinami, które kwitną w moim ogrodzie zimowym nawet w najsroższe zimy.

    Komentarz


    • #3
      Sama konstrukcja powinna być stabilna i mega trwała, więc wybierz opierając się na doświadczeniu, wiedzy specjalistów, jakości materiałów i usług no i opiniach innych. Pomyśl tez nad odpowiednia bramą, w zależności od przeznaczenia. Jeśli interesują Cie to podpytaj w częstochowskiej firmie Dopler- to uznany producent takich bram, wybierzecie najlepsze rozwiązanie.

      Komentarz


      • #4
        Ja mogę zaproponować jedynie firmę Ergo-invest, bo z nimi współpracowałem. Budowa konstrukcji przebiegła zgodnie z planem, nie było żadnych opóźnień, czy innych problemów, także myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.

        Komentarz


        • #5
          W przypadku takich hali warto jeszcze przy okazji zwrócić uwagę na posadzki. My o tym zapomnieliśmy i teraz musimy je naprawiać. Stosujemy technikę , która pozwala na jej utwardzenie i zabezpieczenie przed kolejnymi uszkodzeniami.

          Komentarz


          • #6
            Ja miałem do czynienia z firmą Ergo-invest. Bardzo profesjonalnie wykonali halę magazynową dla mojej firmy. Warto sprawdzić ich ofertę.

            Komentarz


            • #7
              Na pewno warto wziąć tę firmę pod uwagę.

              Komentarz


              • #8
                konstrukcje stalowe

                Dobrą firmą wykonującą projekty i realizującą te projekty hal i konstrukcji stalowych pod obiekty przemysłowe i handlowe jest - firma zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów i przyjmuje zlecenia z całego kraju, chociaż głównym rynkiem realizacji jest Wrocław i Dolny Śląsk.

                Komentarz


                • #9
                  Jeśli jeszcze nie zaczęliście budowy hali to przemyślcie kwestię mogłaby się tym zająć w Waszym imieniu. Jest to niezwykle istotna kwestia, ponieważ pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na terenie placu budowy.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak chodzi o drzwi wewnętrzne do pomieszczeń w hali to powinny one spełniać kilka technicznych wymogów. Możesz sprawdzić ofertę firmy Mają w ofercie nie tylko bramy garażowe ale też drzwi wewnętrzne dla firm.

                    Komentarz


                    • #11
                      WIem, że Unitrade robi kompleksowo ogrodzenia i bramy wjazdowe. Zobacz sobie ich ofertę

                      Komentarz


                      • #12
                        Ich oferta wydaje się całkiem ciekawa

                        Komentarz


                        • #13
                          Przed wyborem firmy sprawdziłbym najpierw ich zaplecze, by wiedzieć na co stać daną firmę i jakimi środkami będzie tworzyć naszą konstrukcję. Ja na przykład mam ogromny magazyn narzędzi skompletowany w sklepie dzięki ich szerokiemu asortymentowi. I mogę wytwarzać części o dowolnej geometrii.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X