Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakup roweru

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zakup roweru

    Cześć moi drodzy Forumowicze ! Założyłem ten temat w związku z moim nowym zakupem, jakiego dokonałem w zeszłym miesiącu. Jako, że sezon wiosenny już na dobre się rozpoczął, a letni zbliża się wielkimi krokami, to zakupiłem sobie rower. Wiele osób polecało mi zakup po prostu w sklepie, jednak ja zdecydowałem się na zakup z drugiej ręki za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego ,trafiłem na naprawdę dobrą ofertę i grzechem było z niej nie skorzystać. Temat roweru dość popularny, więc jeśli również szukacie to zajrzyjcie sobie tam koniecznie

  • #2
    Powodzenia!

    Ostatnio edytowany przez Cyprian58; 25.05.2018, 16:27.

    Komentarz


    • #3
      Niezależnie od tego jaki rower ostatecznie wybierzesz to warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy. Sprawne oświetlenie roweru to absolutna podstawa ale dodatkowo możesz też kupić sobie jakieś odblaski na rower: żeby być lepiej widocznym dla innych uczestników ruchu.

      Komentarz


      • #4
        Kupno dobrego roweru zawsze jest opłacalne oczywiście jak lubi się sport według mnie.

        __________________________________________________ _________
        Księgarnia językowa anchor

        Komentarz


        • #5
          Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tym obszarze. Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...

          Komentarz


          • #6
            Na rowerach się nie znam, ale teraz wszystko można w internecie znaleźć, więc poszukałabym artykułów i poczytała o tym więcej.

            Komentarz


            • #7
              A jaki rower polecacie do 1000zł?

              __

              Komentarz

              Pracuję...
              X