Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Który producent okien?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Który producent okien?

    Cześć. Czy znacie może jakiegoś sprawdzonego producenta okien? Ja właśnie nie wiem z usług kogo skorzystać? Tutaj są jakieś . Co o tym myślicie?

  • #2
    Zależy jakich okien, do czego itd . A opinii pewnie będziesz miał tyle samo co producentów. Ja akurat mam okna Rehau z linii Thermo Line, chyba dokładnie te: ale miałem też bardzo dobrą i sprawdzoną ekipę od montażu, a od tego chyba też zależy jak się okna będą sprawować.

    Komentarz


    • #3
      Ja raczej będę jednak stawiać przede wszystkim na okna drewniane. Bardzo mi się podobają.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli mamy tak dobrych producentów okien jak Budvar to dlaczego nie wspierać polskich wytwórców? Okna są bardzo dobrej jakości , w ofercie są okna PVC okna drewniane i z aluminium. Producent daje 15 lat gwarancji na swoje wyroby.

        Komentarz


        • #5
          Grupa Solo też jest dobra

          Komentarz


          • #6
            A czy sądzicie w tym momencie, że warto inwestować w okna energooszczędne? Sporo dobrych opinii one ostatnimi czasy zbierają. Moja siostra w Chorzowie kupowała okna energooszczędne tutaj i dość sobie chwali to rozwiązanie. Czy ktoś z Was miał z takimi oknami styczność?

            Komentarz


            • #7
              W Polsce jest ich wielu, sądzę że najlepiej byłoby przejrzeć oferty w internecie i na ich podstawie wysunąć, która opcja zda się najlepiej.

              Komentarz


              • #8
                A mnie okna robi stolarz. I szklarz. Na znalazłam świetnego, któremu warto zaufać

                Komentarz

                Pracuję...
                X