Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Agencja reklamowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Agencja reklamowa

    Wpadła mi w oko oferta agencji i chciałbym się Was zapytać, czy skorzystalibyście z jej usług? Osobiście zależy mi na tym, by całą kampanie reklamowo-marketingową oddać w jedne ręce, tak by miała ona ręce i nogi. Wiem, że wiąże się z tym jednak jakieś ryzyko, ale jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!

  • #2
    Opcja rzeczywiscie fajna ale na pewno kosztowna. Jeżeli masz większą firmę to powinno się sprawdzić, w przypadku mniejszych i średnich biznesów koszty mogą Cie zjeść. Może lepiej zatrudnić jedną osobę do marketingu, która zajmie się promocją firmy? Samemu też da się wszystko ogarnąć, tzn pojedyncze firmy od konkretnych zadań. Ja sama zorganizowałam wyjazd na targi. Zamówiłam stoisko, hostessy od i myślę, że wypadło bardzo dobrze.

    Komentarz


    • #3
      Znalezienie zaufanej, sprawdzonej agencji reklamowej to w dzisiejszych czasach nie jest prosta sprawa. Ja zdałam się na porady mojej znajomej i wybrałam z perspektywy czasu już teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Pomogli mi oni głównie jeżeli chodzi o email marketing. Świetnie znają się na tym aspekcie - mogłam liczyć na konkretne, spójne porady, które naprawdę rewelacyjnie sprawdziły się dla mojej firmy.

      Komentarz

      Pracuję...
      X