Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka pożyczka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaka pożyczka?

    Zastanawialiście się nad co zrobić, jak sytuacja nie finansowa nie jest zbyt fajna? Ja właśnie się z tym spotkałam i nie wiem co zrobić.. Niby słyszałam o tym, że mogę wziąć
    ale sama się zastanawiam czy to jest dobry wybór. Co o tym sądzicie?

  • #2
    Myślę, że nie ma co się bać. We własnym biznesie trzeba odwagi i z historii znajomych mogę śmiało powiedzieć, że ta odwaga właśnie się opłaca. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na start firmy zajrzyj również na ofertę firmy Kredyt123, wśród ich pożyczek są pożyczki na firmę. Przeszukiwałam już internet i znalazłam bardzo dobre o , a jak porównasz oprocentowanie z wieloma innymi firmami to tym bardziej się do nich przekonasz.

    Komentarz


    • #3
      Pożyczki jak najbardziej, ale przeczytaj dokładnie wszystkie zasady i je przeanalizuj żeby nie wciągnąć się w większe długi..

      Komentarz


      • #4
        Kilka razy brałem pożyczkę i nie miałem problemu ze spłatą

        _______________________________

        Komentarz


        • #5
          Ja tam raczej unikam korzystania z pożyczek... Wolę nie ryzykować

          Komentarz


          • #6
            Pożyczki to najgorsza z opcji jaka może być. Często występują kruczki w umowie i spłaca się nadmiar odsetek.

            ________


            Komentarz


            • #7
              pożyczki są bardzo niebezpieczne

              Komentarz


              • #9
                Ja na szczęście nie biorę pożyczek.

                ________________________

                Komentarz


                • #10
                  Moim zdaniem najlepiej korzystać z porównywarek takich rzeczy.


                  __________
                  Ciekawa aplikacja lub dostępna online!

                  Komentarz


                  • #11
                    A widzieliście może ofertę pożyczek na stronie . Nie ukrywam, że biorę pod uwagę wzięcie pożyczki, bo czekają mnie dość spore wydatki w najbliższym czasie. Moją uwagę w tej ofercie zwrócił fakt, że pożyczkę można rozłożyć aż na 24 raty, więc dwa lata. Wtedy ta rata jest do przełknięcia, bo nie są to zbyt wysokie stawki. Co o tym myślicie?

                    Komentarz


                    • #12
                      Moim zdaniem warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Oni bardzo często są w stanie pomóc

                      Komentarz


                      • #13
                        Warto w tym temacie poszperać w sieci. Jestem pewien, że uda się wiele ciekawych informacji znaleźć.

                        Komentarz


                        • #15
                          Ja wziąłem pożyczkę, która miała rzeczywisty koszt 0zł bo trafiłem na jakąś promocję

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X