Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeprowadzka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeprowadzka

    Czytałem ostatnio na bardzo ciekawy wpis na temat transportu mebli podczas przeprowadzki.

  • #2
    To ja też chętnie zapoznam się z tym artykułem. Sama wyszłam ostatnio bardzo dobrze na , więc temat jest mi bliski i chętnie go jeszcze bardziej zgłębię.

    Komentarz


    • #3
      Do transportu najlepsze są mocne skrzynki i znajomy taksówkarz. W takich przewieźliśmy wyposażenie gabinetu, jedyne ograniczenia to gabaryty

      Komentarz


      • #4
        Ja mam pod ręką spis dobrych firm zajmujących się transportem i przeprowadzkami. Przydały się mi ostatnio namiary na firmę zajmującą się przewozem mebli bo w sklepie którym kupiłam stół kuchenny nie mieli transportu. Dodatkowym dla mnie problemem było wniesienie mebelka na trzecie piętro bez windy, ale na szczęście razem z przewozem mogłam zamówić sobie wniesienie mebla.

        Komentarz


        • #5
          Jak zwykle wybor nie jest do konca oczywisty. Ostatnio rynek zalal wysyp jakichs dziwnych firm oferuajcych ceny dumpingowe. Nie wroze im raczej przyszlosci gdyz kazdy raz sie przejedzie na niskiej jakosci uslug by zrezygnowac na rzecz bardziej doswiadczonej konkurencji. Moim zdaniem najlepiej wypada pod tym wzgledem Zlotnicki - Maja w swojej ofercie bogaty wachlarz uslug pozwalajacy indywidualnie dopasowac sie do potrzeb kazdego klienta. Na rynku dziala juz poand 20 lat wiec takie doswiadczenie moze sie okazac bezcenne .. juz nawet nie mowiac o przeprowadzkach miedzynarodowych jakie organizuja.

          Komentarz


          • #6
            Sokol masz jak najbardziej rację. Ja raz się przejechałem na taniutkiej firmie, która ogłaszała się w na olx. Nie mieli żadnej strony, oficjalnej nazwy firmy, nic. Tylko to ogłoszenie i numer telefonu. Ale ceny przeprowadzki były bardzo zachęcające. Skusiłem się. Niestety to był błąd.Następnym razem zacząłem już szukać dokładniej, ale ostatecznie firmę polecili mi znajomi, którzy sami wcześniej korzystali z usługi i byli bardzo zadowoleni. Cena była wypośrodkowana. Wszystko dobrze zabezpieczone, widać było, że Panowie znali się na tym co robią. Oby więcej takich firm.

            Komentarz


            • #7
              W sumie to tak.

              Komentarz

              Pracuję...
              X