Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mam trądzik rózowaty . Jak się go pozbyć

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Na taki trądzik to tylko wizyta u dermatologa. Sama długo chodziłam do do dr Ewy Ring, ale dobrała mi antybiotyk i już nie ma śladu po tradziku.

    Komentarz


    • #17
      Chyba najlepiej zrobisz jeśli pójdziesz do dermatologa. Ogólnie do zwykłej panstwowej przychodni ciężko się jest dostać, my sobie calą rodziną wykupiliśmy sobie ubezpieczenie zdrowotne w i dzieki temu nie musimy az tyle czekac zeby sie dostać do specjalisty

      Komentarz


      • #18
        wizyta u dermatologa to podstawa...

        Komentarz


        • #19
          Na pewno nie warto leczyć się na własną rękę i tu się zgodzę z przedmówczynią.
          Jeśli chodzi o skuteczne leki na trądzik to poczytaj sobie na przykład . Są różne ale to się tyczy większości leków - jednym pomagają, innym nie

          Komentarz


          • #20
            Na pewno warto postawić na łagodne środki do pielęgnacji cery.

            Komentarz


            • #21
              A trądzik aby nie powinien sam zejść po pewnym czasie ? A próby działania mogą tylko zaognić jego skutki i efekty :/.


              ____________

              Komentarz


              • #22
                Aż sobie przypomniałam moje czasy młodości z trądzikiem. Siedziałam w domu, bałam się komukolwiek pokazać i też tak wypytywałam wszystkich No ale nie ma się co śmiać, jest to uciążliwe i po trądziku mogą wam zostac blizny. Myślę, że artykuł na temat walki z trądzikiem powinien wam wiele rozjaśnić w tym temacie

                Komentarz


                • #23
                  Zalezy to też o jakim typie trądziku mówimy, bo w zależności od rodzaju nie zawsze zejdzie sam :/.


                  ___________

                  Komentarz


                  • #24
                    Dużo jest rodzajów trądzików? Teraz to mnie przestraszyłeś. Nie jest tak że te leki sa na wszystkie typy? Musze jeszcze wczytać się w ten temat. Już coś czytałam na temat leku ale widzę, że musze jeszcze się doszkolić. Polecicie coś w tym temacie? Coś co szybko zadziała i to jeszcze tak żeby trądzik nie wrócił mi zaraz
                    Ostatnio edytowany przez monimm82; 29.11.2017, 16:52.

                    Komentarz


                    • #25
                      Dlatego najpierw należałoby się zorientować jaki to rodzaj trądziku.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X