Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aranżacja balkonu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aranżacja balkonu

    Czytałam ostatnio na bardzo ciekawy wpis na temat aranżacji balkonu.

  • #2
    To ja w takim razie też chętnie zajrzę.

    Komentarz


    • #3
      Aranżacja balkonu

      Bardzo ciekawy blog, pewnie nie raz zainspiruję się pomysłami autorki. Ja na balkonie umieściłam kilka regałów z i stoi na nich całe mnóstwo kwiatów. Mam taki swój mały prywatny ogródeczek, który zachwyca sąsiadów, a ja mogę sobie tam zawsze wypić kawkę i trochę odpocząć.

      Komentarz


      • #4
        Balkon to miejsce, z którego korzystamy rzadko, bo zainwestowaliśmy w i aranżacja tylko minimalistyczna. Stolik i cztery krzesła. Jena donica z smaragdem

        Komentarz


        • #5
          A jakie rośliny macie u siebie na balkonie? Ja w tym roku zaszalałam i po raz pierwszy puściłam powojnik - sprawdziło się bardzo dobrze. Odmiana Hania - widziałam je na - idealnie wzrasta w małych ogrodach, ale w głębszej donicy na balkonie tez dała radę. Za rok znowu eksperymentuję

          Komentarz


          • #6
            Jako pierwsze zawsze rosną narcyzy. Tez często kupuje cebulki we florexpol - jakość i cena bardzo konkurencyjne, pewnie wynika to z doświadczenia firmy i troski o klienta

            Komentarz


            • #7
              może nie na jesień / zimę bo teraz to już się nie opłaca o tym myśleć, no chyba że na promocjach chcesz kupić jakieś fajne rzeczy posezonowo, ale jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju dodatki, które na pewno nadadzą bardzo fajny klimat miejscu, możesz sobie sprawdzić tu

              Komentarz


              • #8
                Jeszcze szukamy konkretnego rozwiązania Ale myślimy o tym, żeby zamówić . Znajomy nam polecił to rozwiązanie.
                Ostatnio edytowany przez Samip; 22.12.2015, 15:59.

                Komentarz


                • #9
                  O aranżacjach balkonów można znaleźć wiele wątków na forach internetowych - np.:

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X