Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pizza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pizza

    Cześć wszystkim! Mam dziś dla Was naprawdę fajne urządzenie, które pomoże Wam w znacznym stopniu zamówić pizzę. Chodzi o stronę internetową dzięki której właśnie znajdziecie odpowiedni lokal dla siebie. Jak to działa? Wpisujecie swoje miejsce pobytu i automatycznie wyskakują Wam pizzerie, które dowiozą do Was pizze. Znajdziecie tam również opinię na temat pizzerii, a więc będzie mogli przeczytać czy warto od nich zamówić czy nie. Myślę, że każdy z nas zamawia pizzę do domu i spokojnie może wypróbować taką stronkę. Pozdrawiam

  • #2
    Ja tam wolę po prostu zadzwonić do ulubionej pizzerii i tę pizzę zamówić

    Komentarz


    • #3
      Ja też rzadko korzystam z takich stron. Mam kilka ulubionych pizzerii, dzwonię bezpośrednio i zamawiam

      Komentarz


      • #4
        To chyba najczęstsza opcja, z które korzysta każdy z nas.

        Komentarz


        • #5
          Chyba najwygodniej jest zamówić pizzę bezpośrednio poprzez stronę internetową. Zamawiam pizzę
          Lokal jest dość długo czynny w piątki i soboty do pierwszej w nocy, a zamówienie poprzez stronę można złożyć do 15 minut przed zamknięciem.

          Komentarz


          • #6
            ja mam jedną ulubioną pizzerię, w której zawsze zamawiam. Oczywiście na pizzy musi być mięso!

            Komentarz


            • #7
              Wolę tradycyjnie zamawiać przez telefon. Aż mam ochotę zjeść pizzę...

              Komentarz


              • #8
                Super! Jednak chyba zostaję wierna swojej pizzerii

                Komentarz


                • #9
                  A macie jakieś ulubione? Akurat jeśli tematem jest ulubiona pizzeria Bytom ma jedną miejscówkę, która moim zdaniem przebija wszystko - - od samego patrzenia na menu już się głodny robię.

                  Komentarz


                  • #10
                    Raczej niestety nie będę w stanie w tym temacie pomóc... Mam za małą wiedzę...

                    Komentarz


                    • #11
                      Szczerze mówiąc to chyba wolę chodzić stacjonarnie do pizzeri niż zamawiać ją do domu

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja tak samo. Wtedy pizza jest o wiele bardziej smaczna.

                        Komentarz


                        • #13
                          Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja to pizzę lubię jak żółw ninja.

                            Komentarz


                            • #15
                              Big Adriano <3

                              Big Adriano to najlepsza może się poszczycić jedyną pizzą deep dish a ta jest podawana właśnie w restauracji Big Adriano mniam mniam mają też pycha burgery !!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X