Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ze znieczuleniem czy bez? :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ze znieczuleniem czy bez? :)

    Moi drodzy mam straszne obawy przed wizytami u dentystów... Wolę chyba każdy zabieg wykonac ze znieczuleniem i tutaj moje pytanie - czy bez znieczulenia wszystko boli nie do zniesienia czy jednak troche przesadzam?

  • #2
    Znieczulenie to oczywiście dodatkowe koszta. Ja szczerze nie wiem jak to jest bez znieczulenia, od zawsze korzystam z tej opcji.

    Komentarz


    • #3
      A ja nigdy nie miałem robione ze znieczuleniem, zawsze mi wiercą na żywca. Moja dentystka nigdy mi nawet nie zaproponowała znieczulenia.
      Marta27, czy wszystko boli nie do zniesienia? Odpowiedź jest prosta: tak. Oczywiście różni ludzie mają różną wytrzymałość na ból, ale generalnie borowanie bez znieczulenia boli jak jasna cholera.

      Komentarz


      • #4
        Ja też zawsze na żywca jadę, ale boli, nie ma co ukrywać.

        Komentarz


        • #5
          Jasne, że ze znieczuleniem a najlepiej to ze znieczuleniem gazem rozweselającym Sedacja to nowość w wielu gabinetach, a ja miałam okazję skorzystać i dzięki temu leczenie dentystyczne wygląda całkiem inaczej. Człowiek nie musi się stresować

          Komentarz


          • #6
            nie pamiętam jak to jest bez znieczulenia bo zawsze jak jestem u dentysty to biorę znieczulenie

            Komentarz

            Pracuję...
            X