Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zespół na wesele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zespół na wesele

    Witam kiedy powinno się zamawiać zespół na wesele? słyszałam że 2 lata wcześniej czy to prawda?


  • #2
    No dobra, to zespół już mamy wybrany ale powiedzcie mi, co poza tym... no i oczywiście mamy jeszcze ogarnięty porządny samochód, którym pojedziemy do ślubu. Mówię tutaj oczywiście konkretnie o stronie . Można tam wypożyczyć cudowne, klasyczne samochody. Ja miałam przyjemność jechać do ślubu tym pięknym Jaguarem, niesamowita przygoda !! Dzięki temu moje wesele było najcudowniejsze na świecie

    Komentarz


    • #3
      Wielkie dzięki za ciekawe porady Myślę, że przydadzą mi się

      Komentarz


      • #4
        Jeżeli szukacie porządnego garnituru do ślubu to polecam
        Szyją rewelacyjne garnitury ślubne na miarę.

        Komentarz


        • #5
          O, wow. Nie wiedziałam, że zespoły weselne mają aż takie wzięcie. Czyli wygląda na to, że dobrze jest się w tym kierunku wyszkolić i zorganizować, jeśli ktoś ma trochę talentu. Z fotografami chyba nie jest aż tak źle? Nasz ślubny miał wprawdzie napięty grafik ale nie aż do tego stopnia. A zespołu nie mieliśmy w ogóle, bo zrobiliśmy tylko przyjęcie bez typowego polskiego wesela.

          Komentarz


          • #6
            Każdy jest dobry, a najlepszy to Akcent.

            Komentarz


            • #7
              No czy każdy zespół jest dobry, to akurat można dyskutować...

              Komentarz


              • #8
                Zobacz sobie na - ten wodzirej mówi po angielsku, więc bez problemu wszyscy się dogadają.

                Komentarz


                • #9
                  Orkiestra jest o wiele lepsza nisz DJ. Takie jest moje zdanie.

                  _____________________

                  Komentarz


                  • #10
                    Szukam czegoś takiego, dlatego Wasze opinie mi się przydadzą. Dzięki wielkie.


                    ___________

                    Komentarz


                    • #11
                      To chyba lekka przesada 2 lata to kupę czasu nigdy nie wiadomo co się wydarzy w życiu

                      Komentarz


                      • #12
                        Wszystko kwestia tego jak orkiestra ma terminy.

                        __

                        Komentarz


                        • #13
                          A może lepiej wziąć DJa? Co o tym myślicie? Bo według mnie DJ jest pewniejszą opcją, niż orkiestra. Na moim weselu świetnie się ten sprawdził. przeprowadzał genialne zabawy Postawiłam też na fotobudkę od i to był strzał w 10 Ludzie co chwile tam chodzili i robili sobie śmieszne zdjęcia. Wystarczy w sumie tak na 2 godziny nawet taką atrakcje wynająć

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X