Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mieszkanie w duzym miescie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kopiko
    odpowiedział(a)
    Bardzo fajne, podobają mi się

    Zostaw komentarz:


  • porky
    odpowiedział(a)
    Ja z perspektywy osoby, która od ponad 20 lat mieszka w dużym mieście polecam znaleźć mieszkanie w nieco spokojniejszej, podmiejskiej okolicy. Sami chcemy się w końcu wyprowadzić z Poznania i kupić mieszkanie na Dojazd do miasta jest dobry, a na pewno jest tam o wiele spokojniej.

    Zostaw komentarz:


  • Blooregard
    odpowiedział(a)
    A może warto byłoby popytać się o to znajomych? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie

    Zostaw komentarz:


  • Konta
    odpowiedział(a)
    Rzeczywiście te mieszkania wyglądają naprawadę dobrze !

    Zostaw komentarz:


  • Britney
    odpowiedział(a)
    w dużym mieście żyjesz szybko ogólnie , ale .. ja tam wsumie lubie miasto tęstniące życie Jak jz kupujesz mieszkanie to potem czeka Cie remont . najgorsza i najbardzeij kosztowna jest lazienka. Zdecydowanie. chociaż mi np i tak udalo się kupić chociażby takie rzeczy jak bateria umywalkowa czy zestaw podtynkowy w dobrej cenie od KFA Armatura kraków

    Zostaw komentarz:


  • jaroslaw-lisowski-60
    odpowiedział(a)
    Oferta tego dewelopera w jednym z dostępnych miast prezentuje się dosyć kusząco. Niestety w wielu miejscowościach brakuje pola golfowego dla pasjonatów tego sportu. Na szczęście bogaci klienci mogą się zaopatrzyć w gotowy do odpalenia zaraz po wyjęciu z pudełka.

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Takie mieszkanie w dużym mieście ma wiele zalet. Jedną z największych zalet takiego mieszkania jest to, że możesz sobie urządzić łazienkę w takim stylu o jakim marzysz. Ja na przykład po przeczytaniu artykułu ze strony postawiłem na styl barokowy. To jest naprawdę świetna sprawa, można mieć oryginalną i niepowtarzalną zarazem łazienkę

    Zostaw komentarz:


  • orangejuice
    odpowiedział(a)
    Ja mieszkam w Krakowie i jest ekstra!

    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    odpowiedział(a)
    Duże miasta są świetne, bo dają o wiele więcej możliwości niż małe miasteczka z jednym klubem fitness i dwoma barami. No nikt mi nie powie, że nie skusiłby się na . W małych miastach oferta raczej ogranicza się do siłowni, aerobiku i jak dobrze pójdzie to do zumby. Nic poza tym.. Dlatego, jeżeli ja miałabym wybierać między życiem w małym a życiem w dużym mieście, to z pewnością wygrałoby duże miasto.

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Ja też wolę spokojne peryferia.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    To zależy dla kogo, mnie zbytni zgiełk dużych miast męczy

    Zostaw komentarz:


  • KasiaP
    odpowiedział(a)
    Fajnie mieszkać w dużym mieście.

    Zostaw komentarz:


  • ZosiaRadon
    odpowiedział(a)
    w dużym mieście jest zawsze straszny hałas :/

    Zostaw komentarz:


  • zossia27
    rozpoczął temat mieszkanie w duzym miescie

    mieszkanie w duzym miescie

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą profesjonalnej firmy ronson . Wszystkie oferty mieszkaniowe wyróżniają się dobrą i jednocześnie cichą lokalizacją, która znacznie podnosi ich wartość. Nie brakuje miejsca dla samochodów albo siłownie. strona zobaczcie koniecznie niepowtarzające się projekty ich architektów charakteryzują się również funkcjonalnością.
Pracuję...
X