Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zabawki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zabawki

    Witam jakie są obecnie na topie zabawki dla 3 latków?


  • #2
    Nie wiem czy na topie, ale mogę podpowiedzieć co kupuje swoim dzieciakom
    Jakiś czas temu odkryłam stronę . Bardzo polecam zabawki firmy Dla trochę starszych świetne są

    Komentarz


    • #3
      Bardzo fajny i ciekawy pomysł. Na pewno może się przydać w niedalekiej przyszłości.

      Komentarz


      • #4
        Dla trzylatków jest ogromny wybór zabawek Przynajmniej tak jest w . My często z mężem wpadamy do Zabrza żeby kupić kilka zabawek dla naszych dzieci i bardzo lubimy ten sklep! Asortyment jest bardzo bogaty, mają i meble i zabawki i ubranka, można dostać praktycznie wszystko. No a wiadomo że to bardzo wygodne, jak nie trzeba jeździć po kilku sklepach, tylko można dostać wszystko w jednym miejscu. I to jeszcze w dobrej cenie!

        Komentarz


        • #5
          Popatrz sobie na zabawki ze sklepu , na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla dziecka w tym wieku.

          Komentarz


          • #6
            Jeżeli szukacie odpowiedzi jakie są najlepsze zabawki dla dziecka w określonym wieku to polecam zajrzeć na blog . Znaleźć tam można całą masę informacji nt. zabawek, które są obecnie bardzo popularne. To z pewnością ułatwi rodzicowi wybór produktu dla jego pociechy.

            Komentarz


            • #7
              Jak chcesz znać najnowsze trendy w świecie zabawek, to najlepiej zajrzyj sobie na Tam znajdziesz wszystko, co z pewnością spodoba się maluchom.

              Komentarz


              • #8
                Myślę,ze klocki LEGO.

                ___

                Komentarz


                • #9
                  Myślę że duże plastikowe klocki są super pomysłem i rozbudzą wyobraźnię.
                  _______

                  Komentarz


                  • #10
                    Hej jestem Justyna, właśnie się zarejestrowałam. Pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #11
                      Wiadomo, że teraz na topie są zabawki kreatywne. Coraz więcej rodziców stawia na takie wyboru, ja w sumie też teraz dokładam więcej starań do zakupów zabawek dla moich dzieci, dużo więcej czytam o każdej zabawce i co ona może zagwarantować rozwojowo dzieciom Jeżeli też interesują Cie takie zabawki to ofertę sklepu Nodik. Jest to internetowy sklep, w którego ofercie znajdziecie bardzo duży wybór przede wszystkim na zabawki dla najmłodszych ale i także na parę innych ciekawych rzeczy dla dzieci i niemowląt. W sumie jak tak patrzałam się na ich ofertę, to także proponują wiele niezbędnych produktów dla karmiących matek
                      Ostatnio edytowany przez Fransiiscas2; 23.08.2018, 09:25.

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie wiem czy kierowanie się popularnością jest najistotniejsze, ważne żeby dziecku się podobało.

                        Komentarz


                        • #13
                          Sam chciałbym wiedzieć jakie zabawki są teraz na topie.

                          __________________________________________________ ____

                          Komentarz


                          • #14
                            Teraz na rynku pełno jest nowych, oryginalnych zabawek. Nie oznacza to jednak, że klasyki takie jak klocki Cobi odchodzą do lamusa. Jak poczytacie to przekonacie się jaką frajdę można sprawić chłopcu zestawem takich klocków. A przy okazji jest szansa na przeprowadzenie lekcji historii - bo kiedy jeśli nie podczas zabawy Małą Armią?

                            Komentarz


                            • #15
                              Również się nad tym zastanawiam.

                              __

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X