Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Docieplenie domu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Docieplenie domu

    Proszę Was, byście podzielili się swoimi doświadczeniami jeżeli chodzi o docieplenie domu. Jakich materiałów używaliście, jaka jest ich skuteczność, czy jesteście zadowoleni?! Zastanawiam się, czy taki styropian będzie odpowiedni . Stosował ktoś go?

  • #2
    Tylko jak jż ocieplisz dom, to pamiętaj ,ze mozesz mieć mega suche powietrze , zwłaszcza w okresie grzewczym . Ja tez mam ocieplony dom i często te powietrze musze nawilzac za pomocą oczyszczacza z nawilżaczem . Przy okazji z powietrza mam usuwane alergeny

    Komentarz


    • #3
      Poszukując dodatkowych oszczędności na ociepleniu domu, warto zastanowić się nad i sprawdzić czy aby nie byłoby to lepsze rozwiązanie niż to stosowane dotychczas.

      Komentarz


      • #4
        Również zastanawiam się,który sposób będzie najlepszy i również tani.

        __

        Komentarz


        • #5
          Rozumiem, że liczą się oszczędności ale ocieplanie domu to nie kupno świątecznego swetra - ma to nam służyć przez wiele sezonów. Znajomi zrobili wszystko po taniości więc po roku musieli poprawiać. To się zwyczajnie nie opłaca. W dom warto inwestować.

          Komentarz


          • #6
            Myślę, że istotnym elementem ocieplenia domu są okna, zwłaszcza te dachowe, bo przez dach ucieka bardzo dużo ciepła. Czytałem, że jedna z lepszych izolacji zapewniają . Oczywiście istotna też jest wełna lub styropian, który podłożymy pod elewację i fundamenty, ale odpowiednio dobrane okna tez robią robotę

            Komentarz


            • #7
              U mnie tak naprawdę wystarczył i w domu zrobiło się tak jakby cieplej

              Komentarz


              • #8
                Ktoś tu pisał o suchym powietrzu po ociepleniu budynku - to prawda, ale od czego są nawilżacze?

                Komentarz


                • #9
                  U mnie robią to fachowcy

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X