Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jakie imprezy w Gdyni?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jakie imprezy w Gdyni?

    Nie wie ktoś może, czy w Gdyni szykują się w najbliższym czasie jakieś fajne imprezy? Wybieram się tam w ten weekend i zastanawiam się, co mógłbym tam robić.

  • #2
    W sumie to wiele zależy od tego, jaką muzykę lubisz. No i jaki rodzaj zabawy cię najbardziej przekonuje.
    Najlepiej poczytaj sobie o klubach na stronie:
    Są tam opisane wszelkie takie miejsca w Gdyni, a w innych zakładkach znajdziesz też pozostałe miasta Trójmiasta.
    Ja tam najbardziej lubię klub Hormon, bo ma świetną lokalizację, zaraz przy plaży, a do tego muzyka, którą tam grają mi pasuje.
    Moim zdaniem mają tam świetny klimat, ale nie wiem, czy tobie się równie spodoba ta dyskoteka, więc po prostu sobie poczytaj opisy.
    Ostatnio edytowany przez gosi; 13.05.2015, 10:27.

    Komentarz


    • #3
      Ja w najbliższym czasie wybieram się nad morze do miejscowości Dębki i jestem ciekawa, czy orientujecie się może, jak tam można miło spędzić czas Morze to podstawa, bo uwielbiam pływać, ale wieczorami też chciałabym robić coś fajnego

      Komentarz


      • #4
        Na pewno są tam jakieś atrakcje dla turystów

        Komentarz


        • #5
          Z Gdyni można popłynąć do Szwecji- rejs po Bałtyku to fajna sprawa, a tym bardziej jeśli odbywa się w takiej formie jak z LocoTravel.
          To 24-godzinna impreza na promie. Kolacja, nocna zabawa na pokładzie, bingo z nagrodami i występ kabaretowy na żywo.

          Komentarz


          • #6
            Jeśli chcecie być na bieżąco z niusami odnośnie imprez to sprawdzajcie sobie wydarzenia na tej stronie . Można tutaj ponadto znaleźć nowości muzyki i inne materiały jak wywiady czy najciekawsze momenty z koncertów

            Komentarz


            • #7
              Nieźle, dzięki

              Komentarz


              • #8
                ogólnie polecam samemu zrobić taki event by ty I Znajomi moglibyście się pobawić. tutaj masz dość sympatyczne miejsce jestem pewna, że w tym hotelu będziecie się świetnie bawić.

                Komentarz


                • #9
                  Ostatnio jak szukałem atrakcji w Katowicach to skorzystałem z tej wyszukiwarki:
                  Może na trójmiasto też jakieś atrakcje wyszukasz

                  Komentarz


                  • #10
                    Terma Bania

                    W Gdyni imprez nie polecę, za to jeżeli ktoś wybiera się do Białki Tatrzańskiej to powinien odwiedzić: . Miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest strefa rozrywki, baseny, zjeżdzalnie, atrakcje dla dzieci, restauracja, bar. Dla osób szukających ciszy są sauny, baseny termalne, spa. Można naprawdę wypocząć.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X