Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spirulina w tabletkach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spirulina w tabletkach

    Cześć,
    Mam do was pytanie - Czy jest szkodliwa na zęby? Moja koleżanka od jakiegoś czasu ma problem z zębami a używa spirulinę już dłuższy okres czasu. I zastanawiamy się czy psucie się zębów ma związek właśnie ze spiruliną...
    Bardzo prosił bym o konkretne odpowiedzi najlepiej osoby które kiedykolwiek miały do czynienia z takim preparatem

  • #2
    Spirulina to między innymi źródło wapnia, budulca kości, także potrzebnego zębom, więc nie łączyłabym tych spraw ze sobą. Może należy sprawdzić źródło i świeżość tej spiruliny. Źródło pochodzenia suplementu to bardzo ważna sprawa dla jego wartości. Właśnie dlatego uznałam, że najlepiej mieć swoje własne suplementy. Takie pod private label od producenta . Dzięki temu wiem, że mam suplement najwyższej jakości. Ze 100% pewnością mogę go polecać swoim klientom.

    Komentarz


    • #3
      A jakie jest w zasadzie działanie tej spiruliny?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez brzoskwinia Zobacz posta
        A jakie jest w zasadzie działanie tej spiruliny?
        Zobacz sobie na: masz cały artykuł opisujący właśnie działanie spiruliny hawajskiej.

        Komentarz


        • #5
          Jakoś nie mam przekonania do tego typu specyfików.

          Komentarz


          • #6
            spirulina hawajska

            A korzystaliście ze spiruliny hawajskiej? Bardzo mi pomaga i pozytywnie wpływa na pracę organizmu Dzięki stosowaniu tych kapsułek od jakiegoś czasu czuję się o wiele lepiej.

            Komentarz


            • #7
              Sama też nie do końca ufam takim magicznym środkom odchudzającym. Dlatego też wolę połączyć dietę z ruchem, a do tego regularnie uzupełniać wodę w organizmie. Przy czym na pewno warto zwrócić uwagę na taki system jak Crystal Water . Za jego sprawą bowiem mamy szansę na uzyskanie wody o wysokim pH, dzięki czemu będzie ona wpływała korzystnie na odkwaszanie organizmu, a jednocześnie pomoże nam w walce z cellulitem jak i wypryskami na skórze.
              Ostatnio edytowany przez Sandra44; 10.08.2017, 15:58.

              Komentarz


              • #8
                Ja słyszałem same złe rzeczy o tej spirulinie :/ Że bardzo szkodzi i ogólnie nie ma sensu tego w ogóle brać

                Komentarz


                • #9
                  O ile mi wiadomo, spirulina to taki modny superfood. Nie kupowałam jej nigdy, więc nic więcej nie mogę powiedzieć. Jestem natomiast zadowolona ze stosowania zielonego jęczmienia i nasion chia. Zawsze jednak z tego rodzaju suplementami należy uważać, żeby nie przedobrzyć. Niedawno czytałam na przykład, że możemy mieć w organizmie i skutki przedawkowania są dosyć groźne. W skrajnych przypadkach nawet śpiączka.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X