Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak usunać z przeglądarki wyskakujące reklamy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak usunać z przeglądarki wyskakujące reklamy

    Bardzo mnie to denerwuje a sama nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może macie swoje własne skuteczne sposoby?

  • #2
    to najbardziej wkurzająca rzecz jaka chyba może być. Równiez miałam z tym duży problem i również jak Ty nie wiedziałam jak sobie dokładniej z tym poradzić. Na szczęściej pomogła mi ekipa informatyczna. Wszystko wykonali zdalnie , przez komputer. W linku znajdziesz do nich kontakt. Nie jest to drogie a już nie będziesz się z tym męczyła. Swoją drogą to zauważyłaś,że tych wszystkich reklam obecnie jest coraz więcej? Jest to naprawdę denerwujące.Czy oni myślą,że naprawdę załapiemy się na takiego rodzaju promocje?

    Komentarz


    • #3
      A jaką masz przeglądarkę? Popatrz w dodatkach / rozszerzeniach - poszukaj ad blocka, blokowanie reklam itp. Na pewno znajdziesz jakiś dodatek, który będzie blokował reklamy w przeglądarce.

      Komentarz


      • #4
        sa wtyczki do przegladarek typu adblock

        Komentarz


        • #5
          Należy usunąć za pomocą Panelu sterowania zbędne aplikacje i wyłączyć ich aktywność w ustawieniach każdej przeglądarki

          Komentarz


          • #6
            re

            adblock i po problemie

            Komentarz


            • #7
              adblock i problem znika

              Komentarz


              • #8
                Dokładnie - AdBlock to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie

                Komentarz


                • #9
                  W zależności od przeglądarki.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dobry program antywirusowy. To podstawa.

                    Komentarz


                    • #11
                      Czasem powyższe rady nie działają i nie pozostaje nic innego jak format C... niestety... Moja koleżanka tylko tak z tym wygrała.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X