Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie gadżety reklamowe możecie polecić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    My się chyba zdecydujemy na smycze reklamowe, znalazłem jedną całkiem niezłą ofertę na , całość wygląda profesjonalnie, może ktoś z was korzystał z takiej usługi?
    Nie do końca wiem czego się mogę spodziewać

    Komentarz


    • #32
      A ja polecam takie torby papierowe z reklamą od producenta Świetnie się sprawdzają jako gadżet. Oczywiście mogą też być materiałowe...

      Komentarz


      • #33
        Fajnym pomysłem są też torby papierowe, firma zdobywa nowych klientów i pokazuje, że dba o środowisko. Polecam Ecosac

        Komentarz


        • #34
          ja zdecydowanie polecam o kształcie produktu lub logo.
          My systematycznie takie zamawiamy. Efekt marketingowy spełniony, a klienci bardzo zadowoleni z naszych pendrivów

          Komentarz


          • #35
            polecam usb ze strony usbgifts.pl

            Według mnie pendrive reklamowe są najlepszym gadżetem - użyteczne i zawsze pod ręką, będą przypominać o firmie klientom
            My zamówilismy takie pendrive na stronie i mogę z czystego serca polecić. Wyszło taniutko a pendrive są świetne i trwałe

            Komentarz


            • #36
              Pendrive to już droższa zabawka, ale widziałam takie w niektórych firmach, więc z pewnością się sprawdzają. Bardzo często widzę oprócz tego długopisy. Każdy w końcu chce mieć długopisy

              Komentarz


              • #37
                Pewnie, że pendrive się sprawdza. Widać go coraz częściej jako gadżet reklamowy, oczywiście długopisy, notatniki i torby bawełniane też są na czasie. Ja gdybym miała wybierać, to na pewno postawiłabym na . Uważam, że taki design jest teraz w modzie, więc takie produkty zwrócą na siebie uwagę. Dzięki takim gadżetom, wykonanym w Polsce z ekologicznych materiałów na pewno zyskamy w oczach klienta.

                Komentarz


                • #38
                  Takie ekologiczne gadżety są teraz popularne. Niestety są dość drogie ale warto zastanowić się ile znaczy dla Nas pacjent

                  Komentarz


                  • #39
                    Pendrive z logo wcale nie muszą być drogie. Polecam sprawdzić ceny tutaj:

                    Komentarz


                    • #40
                      Poważna firma to ma zrobioną selekcję gadżetów, a nie wrzucony na stronę całe katalogi Klienci nie mają ochoty wybierać spośród 10.000 produktów takich jak parasole reklamowe, torby, kubki czy długopisy reklamowe. Nie wszystkie gadżety reklamowe są warte polecenia. Lepiej skupić się na najlepszym wyborze.

                      Komentarz


                      • #41
                        Nieśmiertelniki, gadżety reklamowe - Engrave.pl

                        polecamy nieśmiertelniki i podobne gadżety , wysoka jakość i atrakcyjna cena! Zapraszamy na !

                        Komentarz


                        • #42
                          Nie wydaję mi się, żeby to był dobry pomysł na gadżet reklamowy. Wątpię, żeby ktoś nosił nieśmiertelnik z logo firmy...

                          Komentarz


                          • #43
                            Jestem tego samego zdania ;/

                            Komentarz


                            • #44
                              Nieśmiertelnik to na pewno oryginalny pomysł na prezent. Niemniej nie jako gadżet reklamowy. Na nieśmiertelniku umieszcza się swoje dane a nie nazwę firmy... .Ne sadzę aby ktoś coś takiego na siebie nałożył. O wiele lepiej jest zainwestować w standardowe gadżety takie jak
                              notatniki
                              kalendarze
                              ulotki
                              czy też długopisy reklamowe

                              Na targach branżowych ważne jest również to jak zaprezentujemy swoją firmę. Firma powinna się wyróżniać na tle innych firm. Wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Polecam zorientować się jakie sa proponowane systemy targowe: Pola studio ma ich sporo.

                              Komentarz


                              • #45
                                Reklama na torbach wielokrotnego użytku. Mój znajomy tak reklamuje swoja firmę.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X