Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Walentynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Walentynki

    Obchodzicie Walentynki wraz ze swoją drugą połówką? Wręczacie sobie w tym dniu jakieś prezenty? Tak się zastanawiam, czy prezent-rękodzieło to dobry pomysł? Np. na znalazłam mnóstwo wyjątkowych i niepowtarzalnych rzeczy. Co myślicie o takim prezencie?

  • #2
    My na ogół walentynek nie obchodzimy, ale w tym roku wyjątkowo wyjechaliśmy na wczasy w tym czasie. Po prostu mąż musiał wziąć urlop w lutym, więc i ja postanowiłam wziąć go w tym samym czasie i zrobiliśmy sobie wakacje marzeń. Znaleźliśmy ofertę last minute na wczasy na Kubie! Tu jest opisane to państwo i jego atrakcje:
    To były naprawdę cudowne dwa tygodnie, a więc i walentynki. Z pewnością będziemy je jeszcze długo wspominać.

    Komentarz


    • #3
      Wow! Zazdroszczę!

      Komentarz


      • #4
        Ja zabrałem swoją ukochaną do Paryża, w końcu to miasto zakochany. Zresztą co ja będę namawiał można o atrakcjach poczytać sobie na w dodatku jest wiele tanich biletów do kupienia, więc taka wycieczka raczej nie zrujnuje nikogo

        Komentarz


        • #5
          Paryż to super pomysł, z tym że niestety nie każdego na to stać. Ogólnie prezenty własnej roboty chyba najbardziej cieszą. Do tego zrobić dobrą kolację przy świecach, a później może jakiś masaż..

          Komentarz


          • #6
            Niebawem Dzień Kobiet - szykują się kolejne prezenty

            Komentarz


            • #7
              Na Walentynki dostałam , która marzyła mi się już od dawna, więc jestem daleka od narzekania na to święto

              Komentarz

              Pracuję...
              X