Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie zamawiacie szkło?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie zamawiacie szkło?

    Cześć, zastanawiam się, czy macie jakichś stałych dostawców szklanych naczyń, których używacie w pracy, czy może zwykle jest to jednorazowy zakup i nie opłaca się z nikim wiązać na dłużej? Często wam się to niszczy?

  • #2
    No wiesz , wszystko zależy jak intensywnie to użytkujesz. Czasami coś Ci spadnie, cos się stłucze. Człowiek nie jest nieomylny, rzeczy nie są wieczne. Aktualnie pracuję w laboratorium i w zasadzie co miesiąc zdarza nam się coś nowego zamówić ( jest to większa firma...).
    Jeśli interesuje Cię gdzie kupujemy to w tej firmie: . Jest to producent szkła na całą Polskę, siedziba w Żarach. Sprawdzona firma, istnieje od dłuższego czasu. Ceny przystępne ( oczywiście przy większych zamówieniach jest możliwość negocjacji).

    Komentarz


    • #3
      Nie przykładam do tego większej wagi. Zastawę kupowałam akurat w Duce.

      Komentarz


      • #4
        jeśli chcesz to sprawdź jeszcze tę firmę: , oni mają bardzo dobre usługi szklarskie, może Ci się przyda

        Komentarz


        • #5
          To chodzi o zastawę stołową czy usługi szklarskie? Bo już się pogubiłam

          Komentarz


          • #6
            Gdzie zamawiać

            Ja tak sobie myślę, że bez względu na to, co kupujemy, wato poszperać w sieci. Sama jakiś czas pomagałam tacie w znalezieniu wózka paletowego i trafiliśmy na idealny w sklepie internetowym . Wszystko udało się załatwić w zasadzie bez wychodzenia z domu.

            Komentarz

            Pracuję...
            X