Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka jest bezpieczna dzielnica w Gdańsku?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaka jest bezpieczna dzielnica w Gdańsku?

    Może wy mi doradzicie, gdzie w Gdańsku jest bezpiecznie zamieszkać. Szukamy tam aktualnie mieszkania do kupienia i sama nie wiem, na co się zdecydować. Mamy małe dzieci, więc to ważne, aby nie było strachu wyjść wieczorem na ulicę. No i fajnie, jakby gdzieś blisko była dobra szkoła, nie mówiąc już o przedszkolu.

  • #2
    Jeśli kupicie nowe mieszkanie deweloperskie to w zasadzie nie musicie się o nic martwić ponieważ zwykle sa w bardzo dobrych dzielnicach.
    Wydaje mi się,ze bardzo ciekawa jest Hokejowa:

    Aktualnie kupisz tam mieszkania w dobrej cenie poniżej 4000 zł za m2 czyli bardzo tanio i jednocześnie dzielnica jest bardzo spokojna i bezpieczna.
    Znajduje się w południowej części Gdańska. Blisko tam do szkoły jak i do sklepów.

    Komentarz


    • #3
      Chełm niestety jest dość daleko od centrum. W zasadzie większość dzielnic jest teraz bezpieczna. Generalnie z tego co pamiętam to nieciekawe dzielnice to część Brzeźna oraz Orunia Dolna (tutaj nie polecam) - znowu Orunia Górna jest zamieszkiwana przez młodych i jest tam w porządku.

      Komentarz


      • #4
        Te bloki mieszkaniowe prezentują się bardzo ładnie, niestety to zupełnie nie moje okolice, więc nie wiem jak z bezpieczeństwem.

        Komentarz


        • #5
          Ja mieszkam na Chełmie i nie spotkałam się tam z jakim chamstwem itd. Moim zdaniem jest bezpiecznie

          Komentarz


          • #6
            Rozważyłbym jeszcze Gdynię albo Sopot. Mieszkania na sprzedaż w Gdyni masz i każde z nich usytuawane jest tak naprawdę w dobrej i bezpiecznej okolicy.

            Komentarz


            • #7
              Autorowi wątku chodzi chyba tylko jednak o Gdańsk.

              Komentarz


              • #8
                Gdańsk ogólnie uchodzi za niebezpieczne miasto.
                Koleżanka pracująca tam w oddziale opowiadała jak kilka razy próbowano ich okraść. Na ulicy też się napatrzyła na dziwne sytuacje.
                Ostatnio edytowany przez mykto; 07.12.2016, 20:23.

                Komentarz


                • #9
                  Hmm, dla mnie to dziwna informacja. Ja się nie spotkałam z takim stwierdzeniem. Sama mam tam rodzinę i często bywam w Gdańsku. Czuję się tam bezpiecznie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzielnice, które są polecane:
                    Jelitowo
                    Żabianka
                    Wrzeszcz

                    Jeszcze ewentaulnie możesz poszukać mieszkania w Śródmieściu chociaż ceny mieszkań tam nie należą do najniższych. Jeśli rozglądasz się za mieszkaniem na wynajem dla turystów to właśnie tam jednak najlepiej będzie je kupić.
                    Na tej stronie jest spory wybór takich mieszkań :

                    Komentarz


                    • #11
                      Moim zdaniem bezpieczne miejsce to jest to nowoczesne osiedle Alfa Park w bardzo spokojnej okolicy, osiedle jest ogrodzone, posiada monitoring. Jest to dobre miejsce do zamieszkania właśnie ze względu na lokalizację, jest tam wszystko co niezbędne do wygodnego życia.

                      Komentarz


                      • #12
                        Na pewno bezpiecznie ale i bardzo atrakcyjnie będzie w nowej inwestycji ATAL Baltica Towers , tam powstaje aparthotel i obok będzie budynek mieszkalny z ładnymi mieszkaniami, idealnymi pod wynajem bo to miejsce bardzo blisko morza, z takim widokiem na pewno zawsze będzie dużo chętnych na wynajem no i każdy chciałby w takim miejscu zamieszkać

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja też bardzo często bywam w Gdańsku, ale niestety tam nie mieszkam (jeszcze!). Moim zdaniem bezpiecznie jest na Wrzeszczu i na Jelitkowie, tak jak już ktoś wcześniej pisał. Niektórych dzielnic nie znam tak dobrze, ale ogólnie prawie w całym mieście czuję się w miarę bezpiecznie

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja się niestety kompletnie na tym nie znam...

                            Komentarz


                            • #15
                              Gdańsk chyba w ogóle jest raczej bezpiecznym miastem.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X