Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kurtka sportowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kurtka sportowa

    Witam,
    Chciałbym zapytać forumowiczów o opinie na temat takie kurteczki jeśli chodzi o ubiór do biegania. Czy waszym zdaniem kurtki które nie wypuszczają ciepła na zewnątrz były by dobre do uprawiania sportów?
    Zapraszam też na stronkę mojego pensjonatu! Znajdziecie tam oraz komfortową plażę. Generalnie miejscowość bardzo turystyczna więc trzeba się nastawić na bardzo dobrą zabawe
    Ostatnio edytowany przez lozas; 26.07.2015, 18:57.

  • #2
    To zdecydowanie nie jest kurtka do biegania, chyba bardziej w góry. Poszukaj w specjalistycznych sklepach.

    Komentarz


    • #3
      To chyba nie jest kurtka sportowa. Raczej taka do noszenia na co dzień. Poszukaj może w sklepach sportowych. Tu masz np. jeden Tylko do biegania potrzebujesz również inne części garderoby, a właściwie przede wszystkim odpowiednie buty, bo takie zwykłe "adidasy" się do tego nie nadają.

      Komentarz


      • #4
        obejrzyj sobie dostępne opcje tutaj: - myślę, że masz spore szanse na dobry wybór, warto, by kurtka była wiatro i wodoszczelna

        Komentarz


        • #5
          Możesz też zajrzeć do profesjonalnych sklepów dla biegaczy.

          Komentarz


          • #6
            Polecam tylko te bawełniane, oddychające

            Komentarz


            • #7
              Teraz to w sklepie sportowym jest ogromny wybór takich kurtek. A jeszcze obsługa zawsze profesjonalnie doradzi, więc najlepiej się przejść.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez helter-skelter Zobacz posta
                Teraz to w sklepie sportowym jest ogromny wybór takich kurtek. A jeszcze obsługa zawsze profesjonalnie doradzi, więc najlepiej się przejść.
                O jakim sklepie mowa?

                Komentarz


                • #10
                  Ja tam nie jestem typem sportowca.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X