Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co czytacie? Co polecacie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Teraz po przeczytaniu ksiazki Ernesta "Stary czlowiek i moze" wzialem sie za ksiazke "Harda" Elżbiety Cherezińskiej i postawilem sobie cel zeby w ciagu roku przeczytac minimum 5 ksiazek. Lepsze to niz przesiadywanie przed komputerem i gapienie sie w niego bez sensu. Trzymajcie kciuki

    Komentarz


    • #17
      Pięć książek w rok? Człowieku, tyle to się czyta w ciągu miesiąca.

      Komentarz


      • #18
        Temat, który mnie ostatnio zaintrygował to , więc czytam różne publikacje na ten temat

        Komentarz


        • #19
          Zafón pisze wspaniale i Pearl S Buck, tak więc polecam książki tej dwójki. Przeczytałam wszystkie i powiem, że trzymają w napięciu, są napisane w cudownym stylu, zawierają interesująco skonstruowane postacie.

          Komentarz


          • #20
            Ja bardziej lubie sluchac audiobookow.

            Komentarz


            • #21
              A to ja nie. Jakoś tak wolę sama czytać.

              Komentarz


              • #22
                Ja ostatnio zaczęłam zaczytywać się w książkach Cobena. naprawdę świetny autor.

                Komentarz


                • #23
                  Ja już przeczytałam chyba wszystkie jego kryminały. Teraz zabrałam się za powieście Leonie Swann.

                  Komentarz


                  • #24
                    To ja z kolei z nutką orientalną. Ostatnio czytam Eduardo Mendozy "Walkę kotów";-).

                    Komentarz


                    • #25
                      Nie moje klimaty, wolę jednak kryminały i sensację. Od jakiegoś czasu siedzę siedzę nad książkami Remigiusza Mroza.

                      Komentarz


                      • #26
                        Co prawda to nie jest literatura i nie mam za dużo czasu na czytanie w wolnej chwili. W wolnym czasie (szczególnie wieczorami) oddaję się swojej pasji jaką są stare przedmioty i lubię przeglądać stronki z różnymi artykułami tego typu: .

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja teraz czytam Małą Dorrit Dickensa. Wcześniej widziałam mini serial BBC na podstawie tej powieści i bardzo mi się podobał.

                          Komentarz


                          • #28
                            Też kiedyś chciałem przeczytać. To w sumie chyba jedyne znane dzieło Dickensa, jakie mi jeszcze pozostało do nadrobienia.

                            Komentarz


                            • #29
                              książki

                              Mnie natomiast ostatnio udało się przeczytać Bejbi Hary Rosa. Udało to bardzo dobre słowo, bo książka na pewno nie zasługuje na miano lekkiej lektury. Wręcz przeciwnie jest to opowieść o mało sympatycznym facecie, któremu w głowie tylko seks i młodsze kobiety, ale tak naprawdę myślę sobie, że choć gościa totalnie nie lubię, jest to bardzo nieszczęśliwy człowiek. Z resztą sprawdźcie sami.

                              Komentarz


                              • #30
                                W chwili obecnej głównie blogi typu Chełm:

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X