Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dermatolog w Londynie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dermatolog w Londynie

    Witajcie, poszukuje dobrego dermatologa w Londynie, najlepiej Polaka - chodzi o to, żeby mówił po polsku. Moja siostra tam obecnie przebywa i pomagam jej znaleźć dobrego specjalistę. Może słyszeliście o kimś, albo ktoś z waszych znajomych/rodziny coś słyszał. Będę niezwykle wdzięczny za pomoc, gdyż nie chcę wysłać siostry to niesprawdzonego lekarza. W Internecie znalazłem ofertę polskiej przychodni - , jednak jak pisałem ważne są dla mnie opinie osób, które z ich usług korzystały. Z góry dzięki za informacje!

  • #2
    Ja polecić mogę Ci dobrego , którego możesz odwiedzić, kiedy będziesz następnym razem w Polsce. Z tego co wiem, warto jednak leczyć się u nas w kraju, bo często mamy lepszych specjalistów, którzy naprawdę wiedzą, co robią.

    Komentarz


    • #3
      Z tymi specjalistami to różnie bywa - jeden nie rozpoznał u mnie, gdy byłam w ciąży zakażenia HPV. A ponoć miałam naprawdę spore narośle, mnie samą one niepokoiły, ale lekarz twierdził, że to nic takiego. Dopiero potem okazało się, że to kłykciny kończyste, wynik zakażenia wirusem HPV. W ciąży jest on szczególnie niebezpieczny, o czym przekonałam się czytając artykuły na
      Ostatecznie udało się je na szczęście wyleczyć do porodu, ale bez częstych wizyt u dermatologa się nie obyło - na szczęście już innego.

      Komentarz


      • #4
        Niestety nie wszystkim lekarzom można zaufać.

        Komentarz

        Pracuję...
        X