Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie zębów

    Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałbym się was zapytać czy warto kupić te paski wybielające blend-a-med ?

    Paliłem przez 2 lata, skończyłem ale niestety zęby to odczuły ;[
    Myję już z 2 tygodnie pastą blend-a-med 3D white ale zbytnio nie widze różnicy po zdjęciach ;p





    czy to jest właśnie to ?

  • #2
    Nie używałam nigdy takich pasków, więc nie wiem na ile jest to skuteczne.

    Komentarz


    • #3
      O tym jak jest to skuteczne możesz sobie poczytać w tym artykule:
      - myslę,ze powinien Ci wyjaśnić co nie co.
      Na pewno nie polecam kupować samych past do wybielania ponieważ sprawiają,że zęby stają się o wiele bardziej wrażliwe na różne czynniki.
      Z kolei wybielanie w gabinetach stomatologicznych jest bardzo drogie.
      Nakładki nie dadzą może takiego efektu jak zabieg ale są skuteczne - warto jest jednak stosować je zgodnie z zaleceniem.

      Komentarz


      • #4
        I takie paski rzeczywiście coś dają ? Chyba nie ma takiego efektu jak po wizycie u dentysty ?

        Komentarz


        • #5
          Podobno warto jest używać jeden z Listerinów, który służy do wybielania zębów. Ja nie długo też będę rzucała fajki i również szukam skutecznego środka na wybielania.

          Komentarz


          • #6
            Wybielanie zębów

            O samodzielnym wybielaniu zębów można dużo poczytać w internecie. Jest dużo opisów co i jak zrobić, ale jest również dużo informacji o nieudanych "zabiegach". Jedno jest pewne, jak już decydujemy się na oszczędzanie i wybielamy zęby na własną rękę to kupujmy sprawdzone środki, czytajmy instrukcję i opinie na ich temat. Nie kupujmy past czy plastrów niewiadomego pochodzenia od sprzedawcy na bazarze. Na profesjonalny zabieg zapraszamy do gabinetu
            Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:30.

            Komentarz


            • #7
              W takie samodzielne wybielanie bym się jednak nie bawiła. Lepiej już udać się do dentysty i zrobić to bezpiecznie.

              Komentarz


              • #8
                Chyba powinno się to robić na własną odpowiedzialność

                Komentarz


                • #9
                  No ale na pewno nie samodzielnie. Najlepiej udać się na profesjonalny zabieg, a samemu jak najlepiej dbać o higienę.

                  Komentarz


                  • #10
                    I przed zabiegiem lepiej skonsultować się ze stomatologiem. niestety nie każdy powinien wybielać swoje zęby, niektórzy mają tak delikatne szkliwo że moze to więcej kłopotw przynieść niż pożytku. Polecam ci gabinet lecze się u nich od kilku lat, no i u nich mozesz od razu wybielić zęby.

                    Komentarz


                    • #11
                      Biel jest przereklamowana.

                      Komentarz


                      • #12
                        A to wolisz mieć żółte zęby?

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X