Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czytnik ebook?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czytnik ebook?

    Witam wszystkich. Czy ktoś z Was korzysta może z takiego urządzenia jak czytnik ebook? Zastanawiam się czy sobie nie kupić ponieważ sporo w ostatnim czasie podróżuję i jednak urządzenie by mi się przydało.
    Mam na oku taki Kindle:

    Ale tak sobie myślę czy nie zainwestować i nie sprawić sobie takiego lepszego:

    Z tego co widzę ma funkcję podświetlania ale czy warto jest płacić prawie 2x więcej?

  • #2
    Myślę, że oba te Kindle świetnie się sprawdzają. Zależy jakie funkcje są dla Ciebie najważniejsze.

    Komentarz


    • #3
      taki czytnik bardzo dobry na prezent na święta

      Komentarz


      • #4
        Kindle są jak najbardziej ok, ale jak masz kłopot na który ostatecznie się zdecydować to może poczytaj:

        Komentarz


        • #5
          ja dla nie tylko KINDLE

          Komentarz


          • #6
            Kindle jak najbardziej się do tego nadaje. Tutaj masz sklepik z czytnikami jest w nim kilka modeli czytników. Może akurat któryś ci się spodoba.

            Komentarz


            • #7
              Ja bym celowała w inną firmę niż Kindle. Przede wszystkim dla braku reklam i niższej ceny. Są czytniki firm takich jak PocketBook, które biją kindle'a na głowę ;>

              Komentarz


              • #8
                Słyszałam, że najlepszy jest po prostu Kindle

                Komentarz


                • #9
                  Ja też brałbym Kindle, bo są chyba najlepsze. Co do tego, czy warto płacić więcej za ten z podświetleniem, zastanów się w jakich warunkach najczęściej czytasz, bo na zwykłym bez podświetlenia w ciemności nie poczytasz

                  Komentarz


                  • #10
                    Czytnik ebook to super sprawa. Bardzo często korzystam

                    Komentarz


                    • #11
                      Na Kindla nie trzeba zresztą wydawać aż tak dużo kasy. Wystarczy zajrzeć na ogłoszenia. Podaję pierwszą lepszą . Jak dla mnie bardzo atrakcyjna.

                      Komentarz


                      • #12
                        Czesc
                        Potrzebuje porady jaki czytnik ebookow wybrac. Nie chce jakiegos super drogiego, bardziej interesuje mnie najbardziej oplacalny. Bede go glownie wykorzystywal do czytania ebookow w formacie .pdf i od czasu do czasu komiksow. Przegladalem rozne modele na ale nie moge sie na zaden zdecydowac, poniewaz nie za duzo jest tam opiini dlatego tez pytam tutaj o porade. Najbardziej przychylalbym sie ku Kindle, dobry bedzie?
                        Pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #13
                          Kindle to na pewno najlepsza opcja

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja używam Kindle jest lepszy do czytania ksiązęk niż większość tabletów. Jest bardziej zbliżony do papieru i nie odbija światła

                            Komentarz


                            • #15
                              Właśnie to bardzo ważne, żeby taki czytnik nie odbijał światła, a Kindle tę właściwość posiada.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X