Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki wybrać tablet

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki wybrać tablet

    Cześć Pisze tutaj z pytaniem jaki tablet sobie zakupic. Już długo zbierałam się do tego pomysłu i jednak pomyślałam sobie,że przydałoby mi się coś do podróży, szczególnie,że w ostatnim czasie podróżuję dość często...
    Mam na oku kilka modeli:

    Ipad mini
    Oraz Samsung Galaxy Tab:

    Cena oscylująca w granicach 1000 zł.
    Który tablet jest Waszym zdaniem ciekawszy?

  • #2
    Ja posiadam Samsunga Galaxy Tab i jestem z niego zadowolona, więc mogę Ci go polecić

    Komentarz


    • #3
      Nigdy nie podobaly mi sie produkty od Apple (nie lubie placic za marke) dlatego moim zdaniem lepiej wybrac cos od Samsunga. Ten Galaxy Tab wyglada naprawde dobrze i solidnie. Na twoim miejscu bym go wzial

      Komentarz


      • #4
        Apple ma drogie produkty, a Samsung wcale nie jest zły, więc wybrałabym właśnie jego.

        Komentarz


        • #5
          kupiłbym tablet z windowsem 8, słyszałem, że są najbardziej wydajne, ale warto chyba też poczytać

          Komentarz


          • #6
            Tablety to najlepiej na allegro kupować zawsze taniej

            Komentarz


            • #7
              Teraz poprawiła się jakość rodzimych tabletów Manta. Na znajdziesz specyfikacje i opinie o tablecie Manta MID1009 z 10-calowym ekranem. Moim zdaniem nie odbiega od droższych modeli. Jeśli znajdziesz, to śmiało go kup. Na jakiś czas spokojnie wystarczy. No chyba, że zależy Ci na zdjęciach, bo aparat średni

              Komentarz


              • #8
                Ja bym prędzej brał Samsunga Tab 3 wg mnie lepszy sprzęt.

                Komentarz


                • #9
                  Tak jak zwróciła uwagę magda, możesz poszukać informacji na stronach sklepów internetowych z elektroniką. Np. na morele masz różne poradniki Podobnie warto popytać na forach komputerowych.

                  Komentarz


                  • #10
                    Stawiałbym jednak na ipoda. Drogo, ale jakość jest jednak najlepsza.

                    Komentarz


                    • #11
                      Modelu Ci nie polecą, ale zobacz czy np. T-mobile akurat nie ma czegoś w ramach abonamentu. Akurat u nich nie są stosowane praktycznie żadne zwyżki do abonamentu, dlatego ceny pakietów u nich są stałe. U innych operatorów możesz trafić po kilka takich zwyżek i faktura zawsze jest zaskoczeniem.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja także jestem zadowolona z oferty T-Mobile. Moim zdaniem nieźle wypadają na tle konkurencji.

                        Komentarz


                        • #13
                          Wybór operatora zależy chyba bardziej od naszych potrzeb. Ja jestem w orange i też odpowiada mi ich oferta.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja mam tablet bez operatora, a co do marki to Asusa mogę polecić.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja bym wybrał nie największy. Są takie 10 calowe ale to ja już bym wolał kupić sobie małego laptopa. A tablet to może taki 7-mio calowy, w sam raz chyba. Ostatnio taki właśnie kupowałem w sklepie Bardzo fajny sprzęcik zobaczcie sobie sami

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X