Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotograf ślubny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotograf ślubny?

    Dziękuję, już wybrałem
    Ostatnio edytowany przez jakubek; 01.12.2014, 16:49.

  • #2
    O Pani Agacie słyszałem wiele dobrego, jednak nie korzystałem z jej usług.
    Mogę natomiast polecić Fotofaktory. Zajmują się oni profesjonalnie fotografią ślubną, rzuć okiem na portfolio. nie ma lepszej reprezentacji jak Fotofaktory

    Komentarz


    • #3
      Portfolio wygląda ciekawie, ale chyba jeszcze sprawdzę inne opinie.

      Komentarz


      • #4
        Nie kojarzę wprawdzie nikogo z Warszawy, ale zawsze można zainwestować przecież w usługi osoby z innego miasta, jeżeli tylko odpowiadają nam robione przez nią zdjęcia . Ja zakochałam się ostatnio w twórczości tego . Pani Jagoda robi boskie fotki, przeglądam regularnie jej bloga i za każdym razem tak samo się zachwycam . Warto zajrzeć

        Komentarz


        • #5
          Jakby ktoś nadal szukał to z okolic Lublina (w sumie chyba całe województwo) mogę polecić pana Pawła z zobaczcie sobie zresztą jego portfolio mówi samo za siebie (przynajmniej jak dla mnie).

          Komentarz


          • #6
            Fajnie Dzieki za kontakt

            Komentarz


            • #7
              Ewentualnie chyba widziałem poradnik na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego.

              Komentarz


              • #8
                Od siebie mogę polecić tą osobę: - bardzo dobry fotograf.

                Komentarz


                • #9
                  Fotograf ślubny

                  Osobiście polecam tego fotografa:
                  Skorzystałem z jego usług i jeśli chodzi o sesje ślubną i kompleksowe usługi fotografii ślubnej to wyszło znakomicie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Fotograf

                    Fotografa też możecie poszukać na tej stronie: . Umieśćcie tam swoje ogłoszenia, jeśli to Wy świadczycie takie usługi. Nic za to nie zapłacicie. Warto się w ten sposób ogłaszać.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X