Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry bank

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dobry bank

  Witam. W jakim banku warto jest obecnie założyć sobie konto?
  Sama przeglądałam sobie ostatnio i ofert poszczególnych banków jest bardzo wiele
  Interesują mnie przede wszystkim konta oszczędnościowe. Myślicie, że warto jest założyć sobie konto oszczędnościowe z oprocentowaniem ale jednocześnie płacić za nie kilka złotych na miesiąc?

 • #2
  Trochę bez sensu, wszystko co "zarobisz", wydasz na opłatę bankową ;P

  Komentarz


  • #3
   Tanie w użytkowaniu konto daje naprawdę wymierne oszczędności.
   Przez pewien czas miałem konto osobiste w meritum banku, jednak musiałem je zamknąć. W przeciwieństwie do niektórych, dla mnie nie było to wielkim problemem. Powodem było przejęcie tego rachunku przez Aliora, który zdecydował o narzuceniu nowych prowizji. Wtedy postanowiłem odejść i przestać korzystać z usług oraz przenieść się gdzie indziej. Szukałem recenzji o różnych rachunkach i miał na tyle dobre że postawiłem otworzyć to konto osobiste. Wraz z nim skorzystać również z rachunku oszczędnościowego, który można założyć do indywidualnego. Po to, aby gromadzić na nim oszczędności i mieć je na sytuacje awaryjne. Zdecydowałem, że to Bank Millennium będzie dobrym wyborem, dlatego że prowizje są bardzo niskie. Brak jest też jakiś poważnych awarii i długich przerw technicznych, co jest dla mnie istotnym plusem. Wygrali też jakiś czas temu ranking na najlepsze konto osobiste, wiec mogę je polecić z czystym sumieniem. Tym bardziej, że wcześniej jak wielu z nas niepotrzebnie przepłacałem co miesiąc za rachunek bankowy, który przecież mogłem mieć za darmo. Jednak taka wiedza przecież nie jest płatna. Wystarczy poczytać o tym w Internecie i wykorzystać opinie o danym koncie bankowym dostępne przecież bezpłatnie w sieci.
   Ostatnio edytowany przez opew; 31.05.2018, 17:59.

   Komentarz


   • #4
    Nie ma czegoś takiego jak dobry bank, każde konto ma jakieś plusy i minusy.

    Komentarz


    • #5
     Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

     Komentarz


     • #6
      Ale przecież w Polsce jest tyle różnych możliwości jeśli chodzi o otworzenie konta, że ja sam się w tym pogubiłem. Teraz sądzę, że najrozsądniej jest po prostu sprawdzić rzetelny . W ten sposób będziecie w stanie dopasować taki rachunek, który będzie najbardziej opłacalny w Waszym przypadku. Spróbujcie tego, bo ma to sens.

      Komentarz


      • #7
       Godny polecenia oczywiście jest Nest Bank

       Komentarz

       Pracuję...
       X