Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Noclegi w Londynie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Noclegi w Londynie

    Witam. Może ktoś z Was odwiedził Londyn w ostatnim czasie? Razem z żoną planujemy wybrać się tam na kilka dni na początku kwietnia.
    Obecnie przeglądam sobie noclegi: ale wybór przeróżnych obiektów jest tak duży, że ciężko na coś konkretnego się zdecydować.
    MOże ktoś z Was był kiedyś w tym mieście i mógłby polecić coś ciekawego?

  • #2
    Ja zawsze szukam noclegów na booking, bo można tam trafić na świetne oferty

    Komentarz


    • #3
      Możesz też poszukać czegoś w wyszukiwarce
      Możesz tam znaleźć sporo różnych ofert noclegowych, nie tylko od hoteli, ale także pensjonatów, a nawet kwater prywatnych. To wyszukiwarka turystyczna. Jest tam naprawdę wiele ogłoszeń różnego typu, do tego od firm z całego niemal świata, więc wśród tak przebogatej oferty odnalezienie właściwego hotelu w Londynie nie powinno być trudne.
      W końcu zawsze lepiej mieć większy wybór niż mniejszy.

      Komentarz


      • #4
        Noclegów szukam też często na booking.com

        Komentarz


        • #5
          W Londynie nie brakuje fajnych i niedrogich noclegów. Najleiej będzie jak zarezerwujesz nocleg przez internet. Moim zdainem powinieneś przeczytać sobie też jakieś artykuły na temat samego miasta:

          Komentarz


          • #6
            booking i hostele - wyjdzie najtaniej. Mozesz tez poszukac noclegu u nieznajomych

            Komentarz


            • #7
              Przyznam się, ze ja nocowałem już w swoim życiu w drogich pensjonatach i muszę przyznać mają straszne wysokie ceny. Generalnie wydaje mi się że w Polsce jest dużo taniej i lepiej. U nas np nocleg w pensjonacie bez żadnych Vipowskich rzeczy kosztuje np 50 zł a za granicą 30 funtów a wiecie może ile kosztują tutaj usługi świadczone przez firmy podobne do ? Proszę sobie sprawdzić ceny Pokoi za granicą? można przyznać iż tatry to jest miejsce mega turystyczne jednak te ceny nie są za duże a jakie mamy warunki? zobaczcie sobie na zdjęciach.
              Ostatnio edytowany przez isko; 24.11.2017, 22:22.

              Komentarz


              • #8
                Wybierzcie coś w odpowiedniej cenie. I oczywiście w dobrych warunkach.

                Komentarz

                Pracuję...
                X