Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczką myjecie zęby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaką szczoteczką myjecie zęby?

    Jakie są Wasze szczoteczki do zębów i dlaczego właśnie takie? Jakie szczoteczki lubią Wasze dzieci?

  • #2
    Zwykłą średniej twardości Colgate nie elektryczną wydaje mi się, zę większe możliwości masz przy zwykłych na doczyszczenie zębów

    Komentarz


    • #3
      Też uważam, że wydawanie pieniędzy na szczoteczkę elektryczną nie ma sensu. Ogólnie nie lubię większości szczoteczek do zębów, bo mycie nimi nie jest przyjemne. Szoruję zęby, podrażniam dziąsła, nie mogę doczyścić zębów. W efekcie i tak ląduję na fotelu dentystycznym i zaliczam kolejne plomby. Tak naprawdę, to tylko jedna szczoteczka - Radius (tu link: ) powoduje, że mycie zębów staje się przyjemnością. Dla mnie dodatkowo jest ważne to, że mogę mieć szczoteczkę dla leworęcznych. Po myciu zębów tą szczoteczką czuję, że moje zęby są gładziutkie, bez pozostałości osadu - lepiej umyte niż innymi szczoteczkami. Ciekawe co na to dentyści.

      Komentarz


      • #4
        Z tego co się orientuje, to na stronie Radius na Facebooku jest dużo fajnych info o tych szczoteczkach. I dentysci w usa je rekomendują. uzywają je znani ludzie na swiecie.. zamowilem sobie ta szczotkę, czekam na przesylke, jestem ciekaw. dam znac jak umyje zęby! pozdro

        Komentarz


        • #5
          Poczytałam, poczciwy Fejsbooczek dużo ma w sobie informacji. No, powiem, że wygląda na to, że ta szczoteczka jest lepsza od reklamowanych wszędzie szczoteczek elektrycznych, nawet dla leniuchów co nie lubią myć zębów.

          Komentarz


          • #6
            ja używam elektrycznej wieczorem, a rano manualnej, elekrtyczna to braun, a manualna jakaś oral B dość zwyczajna, zwracam uwagę tylko żeby regularnie wymieniać.

            Komentarz


            • #7
              ja nie zwracam na to uwagi, byle była "soft" czy co tam pisze na opakowaniu i nie za tania
              Ostatnio edytowany przez haha; 10.04.2014, 17:16.

              Komentarz


              • #8
                Zakup szczoteczki tańszej niż 10 złotych nie ma żadnego sensu. Szkoda zębów i dziąseł!

                Komentarz


                • #9
                  średnio twardą elektryczną

                  Komentarz


                  • #10
                    Manualną, o średniej twardości

                    Komentarz


                    • #11
                      Myję zęby szczoteczką elektryczną z brauna, bardzo sobie chwalę.:-)
                      Ostatnio edytowany przez cebulskaka; 22.04.2014, 13:58.

                      Komentarz


                      • #12
                        re

                        Klasyczna miękka szczoteczka zmieniana raz na kilka miesięcy - to wszystko. No i oczywiście ajona bez fluoru. To pozwala nam na utrzymanie optymalnej kondycji, jak również ogólnego zdrowia zębów. Od kilku lat bez ubytków - częste wizyty u dentysty, tak więc wszystko się da.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja obecnie przerzuciłem się ze szczoteczki tradycyjnej na elektryczną. Zęby myję aktualnie tą szczoteczką firmy Braun:

                          I jestem zadowolony. Dobrze myje zęby, wydaje mi się, że o wiele skuteczniej niż tradycyjna. Czujesz po prostu ,ze są czyste i w dobrej formie.
                          Jedyną wadą jest cena. Szczoteczki te nie należą do najtańszych, niemniej jak widać w porównaniu na skąpcu można trochę zaoszczędzić zamawiając je w sklepach internetowych.
                          Pozdrawiam.

                          Komentarz


                          • #14
                            ja używam Colgate 360, jest świetna, jak dla mnie się sprawdza, chociaż ostatnio zastanawiam się nad zakupem jakiejś elektrycznej. Nie wiem, na ile ona jest lepsza, czy to ma znaczenie dla zębów czy nie, ale kusi mnie spróbować. Słyszałem też o bambusowych szczoteczkach ekologicznych – to świetana opcja dla osób zakręconych na punkcie zdrowego stylu życia

                            Komentarz


                            • #15
                              Takze uzywam tej szczoteczki i nie mam zadnych zastrzezen! Goraco polecam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X