Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pożyczka na dentystę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pożyczka na dentystę

    możecie mi polecić jakąś firmę od chwilówek? Znalazłam listę takich parabanków ale nie wiem którą wybrać, żeby kłopotów z tego nie było... Jakoś nie mam przekonania do tych pożyczek, ale taki mus , zęby ważniejsze,a nie mam kasy, więc ryzykuję. W miarę pilne, więc proszę o podpowiedź

  • #2
    Pożyczka na dentystę? Serio? Nie lepiej odłożyć trochę grosza?

    Komentarz


    • #3
      Chwilówki to najgorsza możliwa opcja. Odradzam.

      Komentarz


      • #4
        hahaha powaznie, nie ukulasz jakis PLN, tylko pozyczke musisz brac

        Komentarz


        • #5
          Faktycznie nie ukula, ale byle nie brał chwilówki. Niech idzie do normalnego banku.

          Komentarz


          • #6
            Pożyczka na dentystę? To co Ty chcesz sobie zrobić? Wstawić wszystkie zęby czy co?

            Komentarz


            • #7
              No już nie przesadzajmy, jak nie masz kasy na leczenie prywatne, to idź na nfz, podstawowe sprawy Ci załatwią, a kwestie wybielania, czy innych zabiegów kosmetycznych załatwisz jak będziesz mieć trochę oszczędności ;P

              Komentarz


              • #8
                Chwilówki, to najgorsze, co może być. Zastanów się dziesięć razy zanim wpakujesz się w coś takiego. Może akurat wpadniesz na jakieś inne rozwiązanie.
                Ostatnio edytowany przez cebulskaka; 22.04.2014, 13:59.

                Komentarz


                • #9
                  Już lepiej pożyczyć kasę od zaufanej osoby z rodziny, jeżeli rzeczywiście musisz wybrać się do dentysty.

                  Komentarz


                  • #10
                    Szczerze mówiąc to jak to jest kwestia normalnego leczenia, czy kosmetyki, to branie na to pożyczki jest delikatnie mówiąc absurdalne.

                    Jeżeli jakaś bolesna paląca sprawa to jedynie wtedy w jakiś sposób się to wydaje uzasadnione. Jak nie ma kto pożyczyć, to teraz jest pełno tych firm, które mają w promocji pożyczkę za darmo dla nowych klientów. Tylko, że koniecznie trzeba ją spłacić w terminie. Vivus ma taką.

                    Bardziej jednak , bo jest na 45 dni, a w Vivus na 30 dni, a jak już napisałem jak nie spłacisz w terminie to będzie bolało po kieszeni. W Extraportfel poza promocją potem tam jest w setkach procent taka pożyczka, także dobrze sobie przemyśl, czy na pewno się wyrobisz.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja bym nie szalała z tymi pożyczkami. te umowy są tak zagmatwane że chyba tylko coś z tego może zrozumieć.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja bym jednak odłożył nieco grosza i tyle, nie ma co się zadłużać.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zdecydowanie lepiej oszczędzić, bo to przecież absurdalne żeby się tak zapożyczać. Poza odsetki i opłaty w firmach pożyczkowych są ogromne. Jedynie może te promocyjne pierwsza darmowe pożyczki są opłacalne, ale trzeba je spłacić w terminie, bo inaczej przestaną być darmowe.

                          Vivus ma taką na 30 dni 2500 zł
                          -

                          Poza Extraportfel i Vivus jest jeszcze sporo innych, ale nie próbowałem, więc się nie wypowiem. W każdym razie ma to sens tylko jak się wie, że się spłaci co do dnia.
                          Ostatnio edytowany przez ASD; 07.02.2017, 10:11.

                          Komentarz


                          • #14
                            Pewnie, że lepiej oszczędzać i nie musieć brać tego typu pożyczek. Ale wiadomo, że w życiu bywa różnie i czasem nie ma innego wyjścia. Wszystko jest dla ludzi, tego typu produkty także. Ja ze swojej strony polecam sprawdzić ofertę . Jasne i uczciwe warunki, szybka decyzja kredytowa. Polecam

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez gosix2 Zobacz posta
                              Ja bym jednak odłożył nieco grosza i tyle, nie ma co się zadłużać.
                              Całkowicie popieram. Zresztą pożyczać pieniądze na dentystę?!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X