Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alkohol w kosmetykach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Alkohol w kosmetykach

    Natrafiłam ostatnio na ciekawy artykuł: Wiecie, że alkohol nie jest tak szkodliwy w kosmetykach? Sama się tego nie spodziewałam.

  • #2
    Nie mów głośno bo zacznie się konsumpcja zamiast smarowania

    Komentarz


    • #3
      mimo wszystko, wole stosowac kosmetyki naturalne, ktore nie zawieraja alkoholu czy innych paskudnych substancji, np. z mydel - bialy jelen:

      Komentarz


      • #4
        A ja zauważyłam, że kosmetyki zawierające alkohol podrażniają moją skórę i jednak staram się ich unikać!

        Komentarz


        • #5
          Nie używam kosmetyków, w których jest alkohol tak jak testowanych na zwierzętach

          Komentarz


          • #6
            Ja też staram się stosować naturalne kosmetyki bo jak widzę skład czasem to się zastanawiam czy to bardziej pomaga czy szkodzi...

            Komentarz


            • #7
              Kosmetyki z alkoholem mogą podrażniać i wysuszać skórę, więc nie nadają się dla każdego. Bardziej skorzystają na nich raczej osoby z tłustą cerą.

              Komentarz


              • #8
                powaznie w kosmetykach jest alkohol ?!

                Komentarz


                • #9
                  Oczywiście, że jest. Zawsze czytaj to, co jest na opakowaniu w składzie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Właśnie, z tym wysuszaniem to prawda, dlatego ja jestem przeciwna kosmetykom z alkoholem. Dziś np. ciężko jest znaleźć dobry tonic do mycia twarzy, który nie zawiera alkoholu. Mnie się udało, ale co się naszukałam to tylko ja wiem...

                    Komentarz


                    • #11
                      Miałam ten sam problem. Wszystkie toniki do cery trądzikowej zawierały alkohol. Teraz przemywam twarz roztworem eko octu jabłkowego i wody, na zmianę z wodą utlenioną.

                      Komentarz


                      • #12
                        Alkohol w kosmetykach jest bardzo częstym zjawiskiem. Niestety, ten skład wysusza skórę i powinno się go unikać. Dlatego ja używam wyłącznie , które mnie nie uczulają i nie podrażniają cery. I odkąd odkryłam sklep Eco&Well to najczęściej tam zamawiam.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X