Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oszczędzanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Najlepiej chyba pobawic sie z kontami oszczednosciowymi i tradycyjna skarbonka a jesli chodzi o oszczedzanie na lekarzach, co nie jest latwe, to powinny byc bukowane duzo wczesniej

    Komentarz


    • #17
      Ja oszczędzałam na założenie firmy, ale i tak nie obejdzie się bez kredytu... Myślicie, że taka oferta jest dobra?

      Komentarz


      • #18
        To zależy. Każdemu odpowiada innego rodzaju oferta. Trzeba ją dobrać do własnych potrzeb.

        Komentarz


        • #19
          Przemyślałam temat i dobrą opcją wydaje mi się też , czyli inwestowanie własnych środków w start-upy. Wiadomo, że na początek trzeba mieć jakiś większy kapitał i jest to nieco ryzykowne, ale zyski mogą przekroczyć nawet kilkaset procent wkładu własnego.

          Komentarz


          • #20
            Zamieszczone przez marzanna Zobacz posta
            Ja oszczędzałam na założenie firmy, ale i tak nie obejdzie się bez kredytu... Myślicie, że taka ofertaKredyt dla firm w Idea Bank - sprawdź nasz ranking[/url] jest dobra?
            Trudno powiedzieć. Takich ofert dla firm jest wiele, a i praktycznie każdy bank ma coś takiego w ofercie. Może najpierw spróbuj dostać jakieś dofinansowanie zamiast brać kredyt. O same kredyty możesz również pytać na forach im poświęconych.

            Komentarz


            • #21
              Oszczędzanie w lokatach jest najbezpieczniejsze.

              Komentarz


              • #22
                To na pewno, choć niewielki jest z tego zysk, ale mamy pewność, że nic nie stracimy.

                Komentarz

                Pracuję...
                X