Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gaz pieprzowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gaz pieprzowy

    Witam, Czy ktoś z Was jest może posiadaczem takiego gazu pieprzowego : ? Warto sobie kupić ? Niestety ale mieszkam w dość niebezpiecznej dzielnicy tak więc chciałabym mieć się czymś bronić ...

  • #2
    Nie ważne jaki, ważne żeby mieć, zawsze to bezpieczniej (tylko jeszcze trzeba go umieć używać)

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli rzeczywiście mielibyśmy go nosić przy sobie i mieć zawsze pod ręką to ma to sens. Kiedy ktoś nas napada nie ma raczej czasu na to, żeby szukać tego gazu w torebce , trzeba działać natychmiast.

      Komentarz


      • #4
        Można poprosić pana napastnika żeby odstąpił od napadu, jak nie odstąpi to udać ze się szuka fantu dla niego i wtedy dziabnąć go gazem a poważnie zawsze jakaś obrona lepsza niż żadna.

        Komentarz


        • #5
          No właśnie na dniach chyba kupię gaz.

          Komentarz


          • #6
            Niestety broni nie można posiadać w Polsce władza za bardzo się boi obywateli ale gaz zawsze jest jakąś obroną.

            Komentarz


            • #7
              Gaz pieprzowy warto mieć w torebce, chociaż ja akurat to w przypadku napadu tak bym spanikowała, że w ogóle bym zapomniała, że go posiadam, a nawet gdybym sobie przypomniała, to w panice nie potrafiłabym go użyć :/

              Komentarz


              • #8
                Inna sprawa to znaleźć potem ten gaz w damskiej torebce pełnej różnych szpargałów

                Komentarz


                • #9
                  Gaz pieprzowy jest raczej duży, nie da się go zgubić w torebce

                  Komentarz


                  • #10
                    warto miec, ale uzywac tylko w krytycznych sytuacjach

                    Komentarz


                    • #11
                      wicie że w Szwecji jest zakazany?

                      Komentarz


                      • #12
                        No ciekawe czemu ? To oni już niczym nie mogą się bronić?
                        Moim zdaniem warto jest sobie sprawić ponieważ nigdy nie wiadomo czy ktoś nas zaatakuje.
                        Fakt, że nigdy nie przydał mi się w starciu z człowiekiem ale raz mnie ochronił przed ... psem !
                        Mam taką prace, że często kończę późno tak więc staram się mieć go zawsze przy sobie.
                        Mam dokładnie ten model:

                        Jest niedrogi jak widzicie można go sobie zamówić w sieci za grosze.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja mieszkam wprawdzie w bezpiecznej okolicy ( jest to wieś), niemniej jest tutaj bardzo dużo błąkających się bezpańskich psów. Większość nie jest agresywnych ale na przykład kilka miesięcy temu było jedno pogryzienie. Tak więc praktycznie zawsze noszę ze sobą gaz pieprzowy.
                          Mam obecnie ten model:


                          Specjalny, działa bardzo dobrze na zwięrzęta. Chociaż na ludzi również. Szczególnie po odurzeniu alkoholem.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja nie mieszkam w zbyt bezpiecznym mieście, ale póki co nie zainwestowałam jeszcze w gaz pieprzowy.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja zastanawiam się nad tym, aby coś takiego sobie zakupić, w okolicy w której mieszkam nie jest zbyt bezpiecznie wieczorami.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X