Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Skarpety są dobrym pomysłem, ale troszkę mało. A może by do tego dorzucić dobrą kawę?
    Moim zdaniem dobra to świetny pomysł jak dodatek.

    Komentarz


    • #32
      Kawa jako prezent dla męża :P Słabo chyba troche

      Komentarz


      • #33
        A może coś w tym stylu: - zawsze to coś innego, niż oklepane prezenty.

        Komentarz


        • #34
          Najlepiej dowiedz się czy mąż aktualnie czegoś nie potrzebuje, bo prawda jest taka, że faceci najbardziej cieszą się z praktycznych prezentów. Mój ostatnio potrzebował nową , i mimo faktu, że nie widziałam nic atrakcyjnego w takim prezencie, postanowiłam mu ją kupić. Oczywiście był bardzo zadowolony, a dodatkowo, zorganizowałam wspólny romantyczny wieczór .

          Komentarz


          • #35
            A może po prostu kup pod łapka albo lampkę do czytania?

            Komentarz


            • #36
              A czy Wasi mężczyźni lubią może sport ? W tym roku zbliża się moja rocznica ślubu. Zdecydowałam się sprezentować swojemu mężowi takie ponieważ jest wielkim fanem polskiej drużyny piłki siatkowej jak również udziela się w miejscowej drużynie. Od jakiegoś w sumie czasu wspominał,że przydałyby mu się dobre buty sportowe tak więc teraz nadarzyła się dobra okazja aby dać mu taki prezent.
              Zamówiłam je w sklepie siatkarska liga. Jest mi dość znany ponieważ sama jakiś czas temu kupowałam tam obuwie z najnowszej kolekcji New Balance. Miejsce sprawdzone ponieważ jest tam obuwie wyłącznie znanych marek, wszystko oryginalne.

              Komentarz


              • #37
                a może jakieś zabiegi kosmetyczne? Kobiety to lubią ale i faceci, wiem po swoim. Częste promocje ma , więc może tam? Ja korzystam i wracam do laserglamour

                Komentarz


                • #38
                  Mój mężczyzna nie byłby zadowolony, gdybym zafundowała mu jakiekolwiek zabiegi pielęgnacyjne . Ucieszyłby się pewnie jednak z bonu podarunkowego na . Lubi robić tam zakupy a w planach ma właśnie zakup jakiegoś cieplejszego zimowego obuwia.

                  Komentarz


                  • #39
                    Z zabiegu pielęgnacyjnego mój facet także nie byłby zadowolony. Obuwie na zimę ma, ale chyba rozejrzę się za kurtką zimową. Fajne widziałam ostatnio na tylko muszę jeszcze się zdecydować na konkretny model, a z tym mam zawsze problem.

                    Komentarz


                    • #40
                      nie ma co ukrywać każdy facet lubi gadżety, więc może właśnie coś z tej listy

                      Komentarz


                      • #41
                        Moj bardzo lubi podróżować po świecie. Najbardziej kocha wspinaczkę górską dlatego postanowiłem zakupić mu coś w tym kierunku. Na początku myślałem nad kurtą, butami ale skończyło się iż zainwestowałem w drukarnię 3d chcemy sobie razem od czasu do czasu coś wydrukować w 3D, właśnie nie z jakimś problemem , albo z celem naprawy czegoś, tylko nasze stosunki mamy zamiar polepszyć dobry pomysł?
                        Ostatnio edytowany przez isko; 12.05.2017, 13:54.

                        Komentarz


                        • #42
                          A może warto jest kupić coś bardziej eleganckiego? Nie zwykły t Shirt ale na przykład elegancką koszulkę polo.
                          W sklepie Dilano: sam jakiś czas temu zamówiłem sobie kilka koszulek. Szczerze to nie nastawiałem sie na jakąś bardzo dobrą jakość ponieważ ceny mają bardzo niskie niemniej zostałem pozytywnie zaskoczony.
                          Koszulki jakie zamówiłem były bardzo dobrej jakości, świetnie się noszą tak więc ogólnie jestem zadowolony.

                          Komentarz


                          • #43
                            Co powiecie aby Mojej mamie kupić na święta wino wytrawne ? Zastanawiam się co kupić i pomyślałem sobie iż napoje do spożycia będą najlepsza opcją. Mam 14 lat i nie zarabiam pieniędzy więc chociaż by w geście chciałbym podarować takie ,co myślicie o tym? Moja mama bardzo lubi do kolacji spożywać lampkę wina więc myślę że się ucieszy.
                            Ostatnio edytowany przez klai; 01.01.2015, 17:05.

                            Komentarz


                            • #44
                              Mój mąż marzy ostatnio o domku gospodarczym do ogrodu, więc postaram się to życzenie spełnić. Póki co przeglądamy razem różne propozycje i najbardziej do gustu przypadła nam ta z Drewnolandii:

                              Komentarz


                              • #45
                                a może ksiażki? książki to zawsze fajny pomysł na prezent, tu można znaleść ciekawe podpowiedzi:

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X