Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki koszt zabiegu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki koszt zabiegu?

    Witam,
    Jaki jest przybliżony koszt przeprowadzenia zabiegu naprawy 4 zębów ( 2 były już wiercone kilka lat temu, ale od jakiegoś czasu bolą podczas spożywania posiłku więc chyba trzeba ponownie rozwiercić i zaplombować - 2 pozostałe na górze tak jakby pulsują gdy skacze mi ciśnienie, wtedy głowe mi rozsadza ;/ ) oraz założenie licówek na jedynki. Wszystko chciałbym pod narkozą ze względu na podatność na wymioty ( to jest pewne, że zwymiotuje ) i dla komfortu swojego i dentysty. Co do narkozy trzeba jakieś badania przejść wcześniej? Jaki byłby całkowity koszt?

    Z góry dzięki!

  • #2
    Myślę że takie zabiegi do tanich nie należą, ja za podobne leczenie zapłaciłam jakieś 1000pln. Co do narkozy to wydaje mi się że nie trzeba przechodzić żadnych dodatkowych badań.


    ______________________________________
    Najlepsze !

    Komentarz


    • #3
      Tak naprawdę nikt ci ceny nie poda bo każdy przypadek jest indywidualny, musisz pójść do dentysty, ale cena mała nie będzie.

      Komentarz


      • #4
        Nie da się konkretnie wskazać ceny, bo wszystko zależy od tego, jakiego leczenia wymagają poszczególne zęby. Leczenie kanałowe to koszt rzędu 120 zł za ząb, z plombą światłoutwardzalną, ale ja np. miałam kiedyś ząb leczony kanałowo 3 kanałami i zapłaciłam za jego leczenie w sumie 400 zł :P

        Komentarz


        • #5
          Każdy przypadek jest inny i w sumie cena zależy od dentysty, u którego leczy się zęby. Mi jeden powiedział za lecznie zęba 50 zł, a inny (ten sam ząb - pytałam u kilku o koszt usługi) chciał za to samo 200 zł. Warto popytać w kilku miejscach, jeśli nie ma się "swojego dentysty".

          Komentarz


          • #6
            Sama licówka to koszt około 1000 zł na jeden ząb plus leczenie czterech prawdopodobnie kanałowo to min 1000 zł

            Komentarz


            • #7
              Na NFZ leczenie kanał-owe 50 zł i już odpukać kilka lat spokój :-)
              Choć wiem że to niska cena, to jednak warto było zaryzykować i teraz mieć spokój.
              Ostatnio edytowany przez mykto; 17.12.2016, 17:28.

              Komentarz

              Pracuję...
              X