Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gumy do żucia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gumy do żucia

    Witam serdecznie,

    czy wiecie, że z próchnicą walczyć można skuteczniej żując gumy słodzone ksylitolem zamiast tradycyjnych gum słodzonych aspartamem?

  • #2
    Tak, tak... ostatnio taka guma wyciągnęła mi plombę

    Komentarz


    • #3
      z prochnica walczy sie przez dobre szczotkowanie 1 ubytek rocznie to nie jest kwestia agresywnej prochnicy ale niedokladnej higieny, wiem co mowie zwyklej szczoteczki uzywalem przez ponad 20 lat dopiero jak od znajomej kolezanki dentystki w prezencie dostalem elektryczna problemu ustaly

      Komentarz


      • #4
        Ja cały czas żuję gumy orbit, czy one też w jakiś sposób walczą z próchnica? Jak nie to może jesteście w stanie podać nazwę firmy która produkuje takie gumy? Chętnie bym się zaopatrzyła



        ______________________________________
        Najlepsze !

        Komentarz


        • #5
          Guma orbit sama z siebie nie zwalcza próchnicy, tylko raczej obniża poziom ph w ustach, a dzięki temu właśnie nie mamy próchnicy.

          Komentarz


          • #6
            Dobrze wiedzieć, orbitki jednak nie są takie przereklamowane jak o nich się mówi.

            Komentarz


            • #7
              gumy do żucia

              Guma do żucia może powodować przeczyszczenie.
              Ostatnio edytowany przez Jula; 29.08.2013, 10:22.

              Komentarz


              • #8
                Przeczyszczenie?
                Mowa o przeczyszczeniu zębów z nalotu czy żołądka z zawartości? to drugie jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło


                _____________
                Zapraszam na Strona o finansach.

                Komentarz


                • #9
                  Stawiam jednak na to pierwsze

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie mam nic do gum do żucia, ale wkurza mnie "ładowanie" do wszystkich produktów aspartamu.

                    Komentarz


                    • #11
                      szczoteczka do zębów

                      Zamieszczone przez dziubek Zobacz posta
                      z prochnica walczy sie przez dobre szczotkowanie 1 ubytek rocznie to nie jest kwestia agresywnej prochnicy ale niedokladnej higieny, wiem co mowie zwyklej szczoteczki uzywalem przez ponad 20 lat dopiero jak od znajomej kolezanki dentystki w prezencie dostalem elektryczna problemu ustaly
                      To prawda że szczoteczka elektryczna jest bardziej skuteczna od zwykłej. Używam szczoteczki z Brauna i chyba już nigdy nie wrócę do zwykłych

                      __________________________________________________
                      Okazje cenowe

                      Komentarz


                      • #12
                        Faktycznie elektryczne szczoteczki są duże lepsze od zwykłych. Od momentu, gdy takiej używam także już bym nie wróciła do tradycyjnej.

                        Komentarz


                        • #13
                          Przekonaliście mnie do szczoteczki elektrycznej.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zdecydowanie elektryczna, sto razy lepiej niż zwykłą

                            Komentarz


                            • #15
                              guma do żucia sama w sobie nie wyleczy próchnicy..
                              a co do szczoteczki elektrycznej zgadzam sie w zupełności
                              Ostatnio edytowany przez ciastko; 12.02.2014, 14:26.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X