Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

akcesoria do jogi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • akcesoria do jogi

    jest sporo sklepów z akcesoriami do jogi. Najlepsze ceny i wybór produktów widziałem w jogastyl.pl . Naprawdę spora różnica cenowa w porównaniu z konkurencją. Kupiłam z koleżanką bolstery haftowane, a cena nawet o polowe tańsza od jakiś portali z jogą. Widać, że to producent. Jakość super, nie ma lipy

  • #2
    wystarczy wejść na nokaut.pl i jest tam pełno podobnego asortymentu

    Komentarz


    • #3
      Wystarczy też wejść do pierwszego lepszego sklepu sportowego. Jest tam tego mnóstwo

      Komentarz


      • #4
        Pierwszy lepszy sklep? Można, ale ja bym nie ryzykowała. Wszelkiego rodzaju sprzęt, czy to sportowy, czy rehabilitacyjny, to ja wolę kupować w profesjonalnym sklepie, takim jak , bo kupując rzeczy tanie, wątpliwej jakości, można sobie tylko krzywdę zrobić, ćwicząc na nich :>

        Komentarz


        • #5
          Najlepiej przejżeć oferty kilku sklepów, porównać opinie, popytać na kilku forach itp. Nie warto kupować "w ciemno", przynajmniej ja bym tak nie zrobiła.

          Komentarz


          • #6
            Może lepiej byłoby też po prostu zajrzeć do sklepów stacjonarnych typu Decathlon, który ma dobrej jakości sprzęty w przystępnych cenach.

            Komentarz


            • #7
              Ja tam kupuję na portalu aukcyjnym

              Komentarz


              • #8
                Można i tak. To zawsze te kilka, czasem nawet kilkanaście złotych taniej.

                Komentarz


                • #9
                  czasami to przy wielu wydatkach w miesiącu spora oszczędność.

                  Komentarz


                  • #10
                    przecież do yogi niczego nie potrzeba. Może materac do ćwiczeń i ewentualnie jakiś stroj dla zawodowcow

                    Komentarz


                    • #11
                      no chyba że matę jakąś ta zawsze się przydaje

                      Komentarz


                      • #12
                        Mi się taka mata bardzo przydaje - ale nie tylko do jogi ale do innych ćwiczeń Jest bardzo praktyczna ale moim zdaniem warto jest jednak zakupić tę lepszą. Posłuży na dłużej no i nie ma tak chemicznego i nieprzyjemnego zapachu jak niektóre tańsze maty...
                        Tutaj można sobie przejrzeć na przykład bardzo szeroki wybór różnych mat:
                        Możecie się zastanowić
                        Sama mam matę marki Reebok.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X