Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaka szczoteczka elektryczna do 150 zł?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    jezeli nie masz wrazliwych dziasel to oral-b swietnie sie nada (kazdy model) najtansze modele od 70zl sa w promocji w rossmanie czy na allegro koncowki na kazdym bazarze za 1zl sztuka

    Komentarz


    • #17
      Również używam tylko zwykłych szczoteczek. Postanowiłam zakupić elektryczną, poczytałam co piszecie i skuszę się na tę Oral-B
      Mam nadzieję, że również u mnie się sprawdzi
      Ostatnio edytowany przez gumiska; 12.08.2013, 13:46.

      Komentarz


      • #18
        Ja mam kosztowała ok 80zł. Zęby dzięki niej są trochę bielsze i ogólnie bardzo dobrze czyści

        Komentarz


        • #19
          W mojej opinii szczoteczki soniczne są znacznie lepsze od tych obrotowych. Co prawda w tym przedziale cenowym będzie ciężko znaleźć szczotkę soniczną ale do oralb można dokupić sobie , które wykonują ruchy wymiatające.

          Komentarz


          • #20
            Szczoteczka elektryczna sprawdza się dużo lepiej niż tradycyjna lepiej trochę zainwestować, by potem cieszyć się pięknym uśmiechem
            Ostatnio edytowany przez Jula; 29.08.2013, 09:22.

            Komentarz


            • #21
              re

              Nie do końca się zgadzam - większe znaczenie ma pasta. Tutaj powinna być dopasowana odpowiednia pasta w żelu/koncentracie. Tylko wtedy będą zauważalne efekty. Bo przy gęstej paście szczoteczka elektryczna nie jest w stanie wiele zdziałać.

              Komentarz


              • #22
                oral b sa w dobrej cenie

                Komentarz

                Pracuję...
                X