Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zaufanie do swojego stomatologa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mykto
    odpowiedział(a)
    Ufam swojemu tak w 90%, trochę zostawiając na pragmatyczność.
    Wiem też że mogę liczyć na to że zdezynfekował narzędzia pracy. Zaś czas wykonania zabiegu i kolejnej wizyty nie będzie sztucznie odsuwany w czasie.
    U obcego stomatologa mam czasami wrażenie, że ten chce mnie naciągnąć na wyższy choć czasami to pozory
    Ostatnio edytowany przez mykto; 03.07.2017, 23:13.

    Zostaw komentarz:


  • mdmj20
    odpowiedział(a)
    Trzeba ufać. Wychodzę z założenia że dentysta i tak ma większą wiedzę niż ja - więc niech robi po swojemu.

    Zostaw komentarz:


  • Michalina
    odpowiedział(a)
    Hej, korzystałam z usług w Centrum Stomatologicznym Zakopianka u dra Kieca, mistrzuniu, szacuneczek dla tego gościa Jestem bojaźliwa, a ten człowiek sprawił, że trochę nabrałam odwagi. Ważny jest fakt, że centrum Zakopianka jest nieźle wyposażone. Na miejscu mają laboratorium, rentgen, laser itp. Wizyta zapoznawcza i plan leczenia gratis. Polecam.

    Zostaw komentarz:


  • noto
    odpowiedział(a)
    Ale udało Ci się znaleźć jak rozumiem, bo ja nadal nie jestem pewna, czy mój obecny lekarz to właśnie ten "jedyny"

    Zostaw komentarz:


  • Michalina
    odpowiedział(a)
    Dentysta bez zaufania?? Przecież to niemożliwe, ja bardzo długo szukałam odpowiedniego, godnego zaufania lekarza.

    Zostaw komentarz:


  • noto
    odpowiedział(a)
    Chyba nie ma -oprócz ginekologa bardziej "bliskiego" lekarza-uważam że zaufanie do dentysty to podstawa, ale jak sami wiecie na pewno z doświadczenia tez trudno takiego spotkać na swojej drodze.

    Zostaw komentarz:


  • kalina
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez julkawiolka Zobacz posta
    Ja swojemu dentyście jak najbardziej ufam
    Chodzę do niej już od dłuższego czasu i naprawdę dentystka godna polecenia Można z nią pogadać na wszystkie tematy i przede wszystkim ma podejście!
    Pozdrawiam!
    Dziękuję za Twoją wypowiedź na ten temat. Przyznaję się, że też mam swojego ulubionego stomatologa. Też rozmawiamy o wszystkim, nieraz zastanawiam się czy to robią pieniądze bo płaci się nięzłą kasę - z funduszu jak korzystałam to żadnych pogawędek nie było. Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • julkawiolka
    odpowiedział(a)
    Ja swojemu dentyście jak najbardziej ufam
    Chodzę do niej już od dłuższego czasu i naprawdę dentystka godna polecenia Można z nią pogadać na wszystkie tematy i przede wszystkim ma podejście!
    Pozdrawiam!

    Zostaw komentarz:


  • kalina
    rozpoczął temat Zaufanie do swojego stomatologa

    Zaufanie do swojego stomatologa

    Czy pacjent powinień ufać swojemu dentyście?. Czy bezpieczniej jest stosować reguję ograniczonego zaufania.
Pracuję...
X