Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szkolenia dla stomatologów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szkolenia dla stomatologów

    Witam. Ciekawe szkolenia z zakresu protez nylonowych i z acetalu prowadzi WSNS w Lublinie. Są one dla stomatologów, techników i studentów bo szkoła posiada kierunek techniki dentystyczne. Informacje są na stronie internetowej szkoły. Uczestniczyłam w szkoleniu z protez nylonowych i jest przygotowane profesjonalnie, na koniec otrzymuje się certyfikat ukończenia takiego szkolenia.

  • #2
    Zawód - stomatolog. Opłacalny?

    Ojeju, jakie to techniki dzisiaj nie wymyślają... W życiu nawet takich nazw nie słyszałam... No ale co się dziwić, w końcu nie jestem dentystą, a jedynie - co jakiś czas - pacjentem. A tak na marginesie, kiedyś myślałam, że stomatolog, to jeden z najbardziej opłacalnych zawodów, że kiedy się szkolimy, cały czas podnosimy kwalifikacje właśnie w nowych technikach, to możemy liczyć na naprawdę pokaźne zarobki. Zobaczcie jednak, jakie zawody faktycznie określa się mianem najbardziej opłacalnych: . Dołączylibyście do tej listy stomatologa?

    Komentarz


    • #3
      Bo to specjalistyczne nazwy, które chyba jednak na pewno znają stomatolodzy

      Komentarz

      Pracuję...
      X