Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skuteczny sposób na tani i efektywny marketing

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Skuteczny sposób na tani i efektywny marketing

  PR & Marketing Manager z doświadczeniem w branży medycznej do wynajęcia!

  Jeśli nie masz już dłużej czasu zajmować się marketingiem swojego gabinetu lub kliniki, a zatrudnienie doświadczonego Specjalisty ds. Marketingu i PR wydaje się być zbyt kosztowne skontaktuj się ze mną....

  Konieczność zorganizowania miejsca pracy, wysokość płacy oraz zapewnienie świadczeń socjalnych dla osoby zatrudnianej na etat powoduje, że koszty takiego stanowiska często wielokrotnie przewyższają jego opłacalność...

  Teraz w zamian za o wiele niższy aniżeli pensja Specjalisty miesięczny abonament (na podstawie faktury VAT) możesz otrzymać wiedzę i wsparcie doświadczonego Marketing Managera, który samodzielnie zaopiekuje się Twoją marką, nie unikając przy tym spotkań i konsultacji jeśli istnieje taka potrzeba.

  Do współpracy zapraszam również obciążone dużą ilością pracy Działy Marketingu i PR w klinikach. Służę wsparciem w każdym obszarze działań marketingowych oraz PR-owych (w tym copywriterskich).

  Co sprawia, że jestem kompetentnym Partnerem?

  Blisko dziesięć lat doświadczenia w zakresie opracowywania i wdrażania strategii marketingowych, koordynacji działań promocyjnych, analizy rynku i konkurencji zarówno dla małych firm z różnych branży jak i korporacji.

  Doskonała znajomość branży medycznej i kosmetycznej oraz doświadczenie w zakresie obsługi marketingowo-PR-owej gabinetów i klinik stomatologicznych, a także salonów medycyny estetycznej.

  Umiejętność efektywnej współpracy z dostawcami usług marketingowych, poparta dodatkowo trzyletnim doświadczeniem w pracy jako Project Manager wewnątrz agencji reklamowej i praktyczną wiedzą na temat etapów procesu zarządzania marką.

  Lekkie pióro poparte ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w redagowaniu tekstów literackich, dziennikarskich, artykułów PR, a także sloganów, opisów produktowych i pozycjonujących się treści do stron www.

  Bardzo dobra praktyczna znajomość tradycyjnych i nowoczesnych technik oraz narzędzi marketingowych jak również PR-owych, a także umiejętność badania efektywności podejmowanych działań.

  Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, forach i różnego rodzaju spotkaniach branżowych dotyczących rozwoju branży marketingowej oraz e-marketingowej - ciągłe poszerzanie posiadanych kompetencji.

  Praktyczna znajomość zagadnień e-marketingu w tym SEO, SEM, WOMM, Social Media, Mailing.


  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną poprzez forum lub wysyłając maila na adres marketing[at]sell-spicer[kropka]pl, a z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania lub wątpliwości.

 • #2
  dzieki wam bardzo

  Komentarz


  • #3
   kardziel

   Ucz się od najlepszych, dobry bazuje głównie na jakości swoich usług, a jeśli pojawiają się pierwsi zadowoleni klienci to dalej już zdecydowanie leci. Po prostu leci takie usług sobie polecają i to akurat w tej branży jest normalne. Sam też mam dentystę z polecenia.

   Komentarz


   • #4
    Słaba reklama!

    Komentarz


    • #5
     Witam,
     od ponad 15 lat prowadzimy agencję interaktywną
     .
     Od pewnego czasu powołaliśmy specjalny dział zajmujący się tylko i wyłącznie branżą stomatologiczną


     Nasi Klienci najczęściej wybierają poniższe formy reklamy, może to państwa przekona:
     - SEO - pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach na podstawie prawidłowo zoptymalizowanej strony www
     - SEM - kampanie płatne w Google, np. AdWords
     - Social Media - dorastające pokolenie Milenials-ów spowodowało iż kontakt poprzez social media jest bardzo istotny dla każdego gabinetu/kliniki
     - Różne formy targetowania, lokalizacja, wielkość gospodarstwa domowego etc - w zależności od charakterystyki Pacjentów danego gabinetu.

     Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym podejściem do pozyskiwania nowych Pacjentów a także wprowadzenia procedur prowadzenia obecnych Pacjentów w celu maksymalizacji sprzedaży - jesteśmy do Państwa dyspozycji.


     [email]marek@314.pl[/email]
     533 089 400

     Komentarz


     • #6
      Tylko jakie ceny są za te wasze usługi jeżeli chodzi o dentystów z mniejszych miejscowości do 20 tyś mieszkańców? jakieś widełki cenowe?

      Komentarz


      • #7
       Myślicie, że już na początku własnego biznesu trzeba inwestować w marketing? Po studiach chciałbym założyć swój gabinet. Jak tyrać, to na swoje konto

       Komentarz

       Pracuję...
       X