Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PASTA COLGATE Total Advaced 25 ml

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • PASTA COLGATE Total Advaced 25 ml

  Pasta Colgate Total Advanced Clean 25ml  - zaawansowana ochrona wrażliwych zębów

  - dzięki zawartości specjalnego składnika pasta zapewnia kompleksową ochronę zębów i dziąseł

  - pomaga zapobiegać próchnicy, zapaleniu dziąseł, powstawaniu kamienia nazębnego

  - zapewnia uczucie dentystycznej czystości

  PYTANIA I ODPOWIEDZI
  Co sprawia, że pasta Colgate Total różni się od innych past do zębów?

  Pasty do zębów Colgate Total zawierają unikalny system antybakteryjny, zapewniający 12-godzinną ochronę, nawet po spożyciu posiłku lub napoju. Pasty do zębów Colgate Total są pastami, dla których wykazano klinicznie ochronę przed próchnicą, płytką nazębną, kamieniem nazębnym, problemami dotyczącymi dziąseł i nieprzyjemnym zapachem z ust przez 12 godzin.
  Jaka jest wyjątkowa kombinacja składników w paście do zębów Colgate Total?

  Pasty do zębów Colgate Total posiada unikalną formułę, która zwalcza większość najczęściej spotykanych problemów dotyczących jamy ustnej, takich jak płytka nazębna, nawarstwianie się kamienia, zapalenie dziąseł i nieprzyjemny zapach z ust. Zawiera ona wysoce skuteczny składnik antybakteryjny o szerokim spektrum działania, który pomaga redukować płytkę nazębną i zapalenie dziąseł. Zawiera ona także unikalny składnik, określany jako „kopolimer”, który utrzymuje składnik antybakteryjny na powierzchni zębów i dziąseł do 12 godzin. Bez obecności kopolimeru składnik antybakteryjny szybko zostałby usunięty z zębów i dziąseł, co spowodowałoby zredukowanie jego długotrwałego efektu. Dlatego właśnie Colgate Total jest pastą do zębów, dla której wykazano klinicznie 12 godzinną ochronę antybakteryjną. Zawiera ona także związki fluoru dla ochrony przed próchnicą, skutecznie redukuje kamień nazębny i zapewnia długotrwałą świeżość oddechu.
  Czy Colgate Total działa nawet po spożyciu pokarmów lub napojów?

  Wszystkie pasty do zębów Colgate Total zawierają unikalne połączenie składników, które utrzymują się na zębach i dziąsłach i nie zostają usunięte nawet podczas spożywania pokarmów lub napojów – dzięki czemu cała jama ustna jest chroniona przez 12 godzin.
  W jaki sposób Colgate działa przez 12 godzin?

  Pasty do zębów Colgate Total mają unikalną formułę, który chroni przez 12 godzin przed próchnicą, płytką nazębną, nawarstwianiem się kamienia, zapaleniem dziąseł i nieprzyjemnym zapachem oddechu. Pasty te zawierają wysoce skuteczny składnik antybakteryjny, jak również specjalny kopolimer, znajdujący się tylko w pastach Colgate Total, który utrzymuje się na zębach i dziąsłach chroniąc je przez 12 godzin.
  W jaki sposób Colgate Total zapobiega zapaleniu dziąseł (krwawieniu dziąseł)?

  Do zapalenia dziąseł (krwawienia dziąseł) dochodzi w wyniku obecności płytki nazębnej. Płytka nazębna składa się głównie z bakterii. Dzięki temu, że pasta do zębów Colgate Total zawiera wysoce skuteczny składnik antybakteryjny, zapobiega ona nawarstwianiu się płytki nazębnej, czyli usuwa przyczynę krwawienia dziąseł. Firma Colgate zdecydowanie podkreśla jednak, że pasta ta nie zastępuje regularnej opieki stomatologicznej.
  Przeciwko jakim bakteriom pasta Colgate Total działa skutecznie?

  W jamie ustnej bytuje ponad 300 gatunków bakterii, które powodują zmiany chorobowe. Składnik antybakteryjny zawarty w paście do zębów Colgate Total wykazuje skuteczność przeciwko większości bakterii lub mikroorganizmów występujących w jamie ustnej. Jak długo utrzymuje się jej skuteczność? Wykazano klinicznie, że pasta ta zapewnia ochronę przez 12 godzin.
  Czy pasta Colgate Total Zaawansowane Wybielanie posiada takie same zalety jak pasty Colgate Total i Colgate Total Świeżość w Paski czy Colgate Total Zaawansowane Odświeżanie?

  Tak. Używanie pasty do zębów Colgate Total® Zaawansowane Wybielanie zapewnia takie same kompleksowe korzyści, jak korzystanie z past Colgate Total i Colgate Total® Świeżość w Paski, a ponadto zawiera ona zaawansowany składnik wybielający, który pomaga przywrócić naturalną biel zębów.
  Czym różni się pasta Colgate Total Świeżość w Paski od oryginalnej pasty Colgate Total®?

  Pasta do zębów Colgate Total Świeżość w paski jest pastą do zębów w paski, zawierającą 80% błyszczącego, zielonego żelu i 20% białej pasty dla zapewnienia odświeżającego, miętowego smaku. Ma ona taki sam unikalny skład, jak oryginalna pasta Colgate Total, pomagając w zwalczaniu próchnicy, redukowaniu płytki nazębnej, zapobieganiu zapaleniu dziąseł, kontrolowaniu kamienia nazębnego i ochronie przed nieprzyjemnym zapachem z ust.
  Czy można używać pasty Colgate Total każdego dnia?

  Tak. Szczotkowanie zębów dwa razy dziennie pastą Colgate Total® zapewnia, że zęby będą czystsze, a oddech będzie bardziej świeży przez całą dobę.
  Czy pasta Colgate Total zawiera związki fluoru?

  Tak. Oprócz ochrony przed powstawaniem płytki nazębnej, nawarstwianiem się kamienia nazębnego, zapaleniem dziąseł i nieprzyjemnym zapachem oddechu, wszystkie pasty do zębów Colgate Total zawierają związki fluoru, które wzmacniają zęby i zapewniają ochronę przed próchnicą.
  Załączone pliki
Pracuję...
X